Doprava od 59 Kč a nad 1500 Kč ZDARMA 🏎

Získali jsme certifikát Heureka Ověřeno zákazníky, DĚKUJEME!

Máme pro tebe, ale také i pro sebe skvělou zprávu, která nás všechny určitě potěší. Náš e-shop získal od Heureky modrý certifikát Ověřeno zákazníky, který potvrzuje, že jsme spolehlivý a důvěryhodný obchod, žádný scam nebo podomní prodejci alá šmejdi. Tento certifikát je udělován pouze e-shopům, které mají minimálně 90 % doporučení od svých zákazníků (to nám přišlo málo a proto jsme pořádne zabrali a tak máme 100 %) za posledních 90 dní. To znamená, že naši zákazníci jsou s námi spokojení a rádi se k nám vrací. Třeba právě ty!. A to je pro nás největší odměna!

Chceme ti poděkovat za tvou přízeň a podporu, bez které bychom tento úspěch nedosáhli. Jsme rádi, že ti můžeme nabízet široký sortiment kosmetiky pro chlapy od šamponů, past a stylingu na vlasy, až po  péči o celé tvé tělo za výhodné ceny a s rychlou dodáním třeba přes PPL, Poštu nebo Zásilkovnu. Snažíme se neustále zlepšovat naše služby a splňovat tvé požadavky a přání. Tvá spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou.

Všichni se učíme, pořád a pořád

Získali jsme 100% hodnocení kvality, to ale neznamená, že nemusíme mít nějaké mouchy. Pokud tedy máš jakékoli dotazy, návrhy nebo připomínky, neváhej nás kontaktovat. Náš dlouhodobý cíl je zlepšovat kvalitu našich služeb, mít skvělé ceny co nejpřehlednější eshop, spolehlivé a rychlé dodání a všechno sakumprdum na 100 %, ať nikdo nemá žádné trable. Bohužel, naše pouť prodejem té nejlepší kosmetiky pro chlapy má i svou stinnou stárnku a to mohou být třeba chyby přepravců, kurýrů a výdejních míst, které jen těžko ovlivníme. Všichni jsme jen lidi a občasnou chybou se v tom rádi (nechtěně) utvrdíme.

Jednoduchá poučka - pokud někdo něco pos*al, dej mu to vědět. Hlavně tedy u nás, kdy jakýkoli i sebemenší problém (třeba i ztracenou zásilku u přepravce) ihned řešíme s vlekou grácií a odhodláním. Jsme tu prostě pro tebe!

Budeme rádi, když nám po nákupu zašleš své hodnocení prostřednictvím dotazníku Heureky, který ti přijde na e-mail. Tvé recenze nám pomáhají se zdokonalovat a také slouží jako reference pro ostatní zákazníky.

Děkujeme ti ještě jednou za tvou důvěru a těšíme se na další nákupy, které tě dělají krásnější.

  • Víš, že certifikát Ověřeno zákazníky je udělován pouze 10 % e-shopů na Heurece? To znamená, že jsme mezi elitou českého e-commerce! A to není žádná legrace.
  • Víš, že jsme museli projít několika kontrolami a testy, než jsme dostali tento certifikát? Museli jsme dokázat, že dodržujeme všechny právní normy, máme transparentní obchodní podmínky, respektujeme ochranu osobních údajů a máme kvalitní zákaznickou podporu. A to není žádná sranda.

Patří ti velké DÍKY!

A to bez dárečku není ono, že? No jo, tak tady to máš, pěkně slevička na tvůj další nákup s kódem HEUREKADONE  s platností do konce prázdnin 2023. Tak mazej nakoupit do zásoby tvé oblíbené produkty, ať je z tebe fešák, gentleman, prostě super chlápek pod sluncem.