Doprava od 59 Kč a nad 1500 Kč ZDARMA 🏎

Barbershop Bojkovice - Produktová řada - Eukalyptus

Jsi chlap? Tak si přijď dopřát opravdu skvělé pohody a odpočinku do našeho Barbershopu pod ruky profesionálů s nůžkami a břitvou v ruce. Známe to, nezastavíš se a práce máš až nad hlavu. Odpočinek ti přijde vhod, ikdyž to není naší hlavní doménou. Tou je péče o tvé vlasy a vousy, kdy ti naši holiči vytvoří skvělý sestřih tak, jak si přeješ (a nebo si necháš poradit od našich profesionálů). Jsme tu od toho, abychom odvedli nejen 100% kvalitní službu, ale poradili ti s úpravou účesu i vousů.

Náš druhý Barbershop

V roce 2021 jsme otevřeli první Barbershop v Uherském Brodě, kam jezdila spousta zákazníků z Luhačovic, Slavičína, Valašských Kloubouk, ale i z Bojkovic. Právě v Bojkovicích jsme se rozhodli otevřít naši druhou pobočku Mr. & Mrs. Barberovi a být tak zákazníkům zase o něco blíž. Barbershop dnes stojí na hlavní ulici Sušilova, s několika parkovacími místy a dvěma křesli.

Produkty v Barbershopu

Vždy rádi zkoušíme nové věci, nové produkty a to nejen pro naši zvědavost a možnost zlepšit naše službu, ale také pro skvělou orientaci a možnost poradit našim zákazníkům na křesle, i na eshopu. Každý má své speficické potřeba a problémy, které vždy rádi pomůžeme vyřešit. Produktů pro muže ať už na vlasy nebo vousy, je nepřeberné množství, takže orientovat se v nich je pro nás opravdu hračka díky vlastním zkušenostem.

V Barbershopu pak pracujeme s produkty, které jsou kvalitní, a naši zákazníci je opravdu milují pro jejich funkčnost, kvalitu i vůni. A pokud jsi byl nedávno u nás na křesle a některý produkt se ti opravdu zalíbil, tak níže najdeš naše nejpoužívanější kousky, na které nedáme dopustit.