Doprava od 59 Kč a nad 1500 Kč ZDARMA 🏎

Barbershop Uherský Brod - Objem - 75 ml

Jsi chlap? Tak si přijď dopřát opravdu skvělé pohody a odpočinku do našeho Barbershopu pod ruky profesionálů s nůžkami a břitvou v ruce. Známe to, nezastavíš se a práce máš až nad hlavu. Odpočinek ti přijde vhod, ikdyž to není naší hlavní doménou. Tou je péče o tvé vlasy a vousy, kdy ti naši holiči vytvoří skvělý sestřih tak, jak si přeješ (a nebo si necháš poradit od našich profesionálů). Jsme tu od toho, abychom odvedli nejen 100% kvalitní službu, ale poradili ti s úpravou účesu i vousů.

Jak vzniknul náš první barbershop

Myšlenka otevřít si vlastní Barbershop nás vedla již delší dobu, ale až v roce 2020 jsme se do toho pustili naplno. Ikdyž dlouhá léta byly Barbershopy nejen v česku, ale i po celém světě na vzstupu, tak přelom roku 2020 a 2021 byl v tomto ohledu takřka nemyslitelný. V průběhu pandemie vše vypadalo velmi bledě, ale ani to nás neodradilo od splnění si našeho velkého snu - Luxusní Barbershop, kde si každý muž dopřeje kvalitní péče, odpočinku a pohody.

Práce na rekonstrukci započalo až v roce 2021, kdy jsme našli prostory, ne v úplně líbivém stavu, ale ani to nás neodradilo a do úprav jsme se pustili s plnou parádou. Zrodila tak značka Mr. & Mrs. Barberovi a spolu s tím i web pro online rezervace.

Otevření první pobočky Mr. & Mrs. Barberovi proběhlo víc než úspěšně, ale před námi byla velká výzva - získat nové klienty. Dlouholetá zkušenost v Barberingu o nás však dala rychle vědět v okolí a na nás už jen bylo odvést tu nejlepší službu. Tak se děje i dodnes, kdy naší prioritou je kvalitní sestřih, úprava vlasů i vousů spolu s masáží hlavy nebo případnou depilací obočí, nosu a uší.

Produkty v Barbershopu

Vždy rádi zkoušíme nové věci, nové produkty a to nejen pro naši zvědavost a možnost zlepšit naše službu, ale také pro skvělou orientaci a možnost poradit našim zákazníkům na křesle, i na eshopu. Každý má své speficické potřeba a problémy, které vždy rádi pomůžeme vyřešit. Produktů pro muže ať už na vlasy nebo vousy, je nepřeberné množství, takže orientovat se v nich je pro nás opravdu hračka díky vlastním zkušenostem.

V Barbershopu pak pracujeme s produkty, které jsou kvalitní, a naši zákazníci je opravdu milují pro jejich funkčnost, kvalitu i vůni. A pokud jsi byl nedávno u nás na křesle a některý produkt se ti opravdu zalíbil, tak níže najdeš naše nejpoužívanější kousky, na které nedáme dopustit.