Doprava od 59 Kč a nad 1500 Kč ZDARMA 🏎

Gely na holení - Produktová řada - Tobacco Vanilla

Gel na holení v transparentní formě je ideální pro přesné zaholení kontur i celkové oholení vousů. Díky průhlednosti gelu skvěle uvidíš na holená místa, což se při zaholení kontur hodí. Pomůže ti dosáhnout hladkého oholení bez podráždění. Vousy i pokožku připravuje na holení, hydratuje, a mají příjemnou vůni. Užij si rychlé a bezstarostné holení.

Zobrazit více

Jak používat gel na holení

Holení vousů pomocí gelu je opravdu snadné. Většinou jsou gely dodávány v tubě a nebo lahvičce s dávkovačem pro snadné nanášení. Pro oholení vousů stačí nanést potřebné množství a nechat chvíli působit. Gel na holení dodá pokožce skvělý skluz a připraví vousy i pokožku na snadné a rychlé oholení.

Gel na holení můžeš použít jak pro oholení vousů na obličeji, tak i na holení hlavy a dalších míst. Je šetrný k pokožce, nevysušuje ji a díky gelové konzistenci se velmi snadno nanáší.

Pro přesné zaholení kontur vousů

Určitě se ti někdy stalo, že při zaholení vousů do určitého tvaru, jsi nevěděl kde s holením přestat. Pěny, mýdla i krémy na holení zakryjí holená místa a ty tak přesně nevíš, kde a jak vousy rostou. Právě pro tyto případy ti skvěle poslouží transparentní gel na holení. Po nanesení je gel takřka neviditelný a proto stále uvidíš na holená místa, takže už ti nic nebude bránit k dosažení luxusně oholených kontur vousů.

Nezapomeň na balzám nebo vodu po holení

Po oholení si pokožku opláchni vodou, osuš ručníkem a aplikuj vodu po holení nebo krémovou variantu balzámu po holení. Voda i balzám po holené působí proti podráždění, infekcím a zamezí zarudnutí oholené pokožky. Příjemně pokožku provoní a zklidní. Po oholení můžeš použít i kolínskou vodu, ta však neobsahuje pečující a hydratační složky, ale pouze pokožku dezinfikuje a skvěle ovoní (obsahuje více vonných látek a tak vydrží déle).


Vlastnosti a výhody gelu na holení

Připravuje pokožku a vousy na holení

Hydratuje pokožku

Má transparentní složení pro přesné zaholení kontur

Snadno se aplikuje

Pro holení vousů, hlavy i zbytku těla


Jak zabránit pupínkům a vyrážce po holení

Jak zabránit pupínkům a vyrážce po holení

Ať už jde o holení vousů, holení hlavy nebo zbytku těla, určitě nechceš, aby se ti udělaly pupínky, vyrážka a měl jsi zarudlou pokožku. Pokud se ti to děje a ty už nevíš co s tím, dáme ti 9 tipů na správné holení, a péči o pokožku, které zamezí vzniku pupínků, zarudnutí a podráždění pokožky. Ať už máš pokožku citlivou, příliš tvrdé vousy a nebo vrásčitou kůži, nic z toho už pro tebe nebude zábranou při holení.


7 rad pro dokonalé oholení vousů bez podráždění

7 rad pro dokonalé oholení vousů bez podráždění

Zaholení kontur nebo oholení celých vousů často necháváme na Barberovi, který svou práci odvede vždy precizně. Můžeme se však naučit holení vousů i doma, aby to vypadalo jako od barbera? Máme pro tebe 7 rad, jak si správně oholit vousy, zaholit kontury a udělat si z toho skvělý rituál.