Doprava od 59 Kč a nad 1500 Kč ZDARMA 🏎

Gely na vlasy pro muže - Fixace - Extrémní

Gel na styling vlasů je skvělý pro muže, kteří hledají extra pevnou fixaci účesu po celý den. Styling na vlasy s lesklým (mokrým) efektem a velmi pevným účesem, který jen tak něco nerozhodí. Gel je obvykle na vodní bázi, takže se snadno aplikuje, dobře vymývá z vlasů a nezanechává mastný pocit. Vyber si kvalitní a cenově dostupný gel na úpravu účesu odzkoušených značek jako je Morgans, Reuzel a další.

Zobrazit více

Proč si vybrat pánský gel na vlasy

Má velmi silnou až extrémní fixaci, která ve vlasech zatvrdne. Dodává spíše lesklý vzhled, avšak jsou i vyjimky, které jsou vhodné i pro matný účes. Často stačí použít gel do suchých vlasů a účes bude více matný. V mokrých vlasech vytvoří zase více lesklý vzhled. Účes po zaschnutí nejde během dne upravovat a drží pevně na svém místě. Stylingový gel doporučujeme pro odvážnější účesy všek délek, které potřebují držet jako přibité.

Extra silná fixace

Bekompromisní držení účesu

Přirozeně lesklý (mokrý vzhled)

Po zatvrdnutí nezle účes upravovat

Nemá vysokou odolnost vůči vodě a vlhkosti

Alternativa gelu na vlasy

Pokud ti některá z vlastností gelu nevyhovuje, můžeš sáhnout po jiném typu stylingu. Měj však na paměti, že gel bude mít ve většině případů tu nejsilnější fixaci, která ve vlasech zatvrdne. Pokud je pro tebe zásadní zatvrdnutí účesu a tím jeho odolnost, stačí zvolit jakýkoliv styling a po úpravě účesu ho zafixovat lakem na vlasy, který vytvoří krustu.

Hlína na vlasy

Pro zachování velmi silné fixace můžeš zvolit hlínu (jíl / clay) na vlasy, která ve vlasech nezatvrdne a má matný efekt.

Hlína na vlasy má oproti gelu tyhle vlastnosti:

Trochu slabší fixaci a ve vlasech nezatvrdne

Matný efekt účesu

Lze během dne upravovat

Ve vlasech nezatvrdne

Nevytvoří lesklý efekt

Vosk nebo pomáda na vlasy

Pro zachování lesklého efektu doporučujeme zvolit spíše vosk na vlasy nebo lesklou pomádu, které však mají menší fixaci (nejčastěji středně až velmi silnou).

Vosk a pomáda na vlasy mají oproti gelu tyhle vlastnosti:

Trochu slabší fixaci a ve vlasech nezatvrdnou

Účes lze během dne upravovat (je poddajnější)

Jsou odolné vůči vodě a potu

Ve vlasech nezatvrdnou

Mají nižší lesk


Jak vybrat ten nejlepší styling pro úpravu účesu

Jak vybrat ten nejlepší styling pro úpravu účesu

Pořád váháte, který stylingový produkt je pro vás ten pravý? Pomáda nebo pasta na vlasy? A co takto slaná voda, pudr, hlína, gel nebo vosk? Je toho opravdu hodně, ale díky tomuto článku si budete umět vybrat ten správný produkt pro vaše vlasy a dokonalý účes.