Využij Letní SLEVY na pánskou kosmetiku🏝️

Hřebeny a kartáče na vlasy pro muže - Fixace - Středně silná

Vyber si ten nejlepší kartáč nebo hřeben na vlasy podle toho, k čemu jej potřebuješ. Pro rozčesání krátkých vlasů je ideální oboustranný hřeben, který má úzké zuby, naopak pro dlouhé vlasy je lepší plochá kartáč. Pro styling a úpravu účesu je zase nejlepší hřeben se širokými zuby a nebo kulatý kartáč, se kterým naženeš do vlasů objem. S kulatým kartáčem se také skvěle fénují vlasy díky otvorům v jeho těle, kterými proudí vzduch.

Zobrazit více

Plochý / kulatý kartáč nebo hřeben na vlasy?

Může se zdát, že pro rozčesávání vlasů nebo úpravu účesu můžeš použív cokoliv, ale pokud chceš docílit co nejlepších výsledků, bez zběsilého tahání a trhání vlasů, je dobré vždy sáhnout po tom nejlepším. Je to kartáč nebo hřeben? a jaký?

Hřebeny na vlasy

Pro rozčesávání krátkých až středně dlouhých vlasů a případnou úpravu účesu je ideální oboustranný hřeben, který na jedné straně má malé mezery mezi zuby a na druhé naopak velké mezery. Díky tomu si vlasy rozčešeš opravdu precizně, pomůžeš nanést stylingový přípravek do celé jejich délky (vhodné pro elegantní a uhlazené účesy).

Stylingové hřebeny poznáš podle jejich velké šířky zubů a mezer mezi nimi. Díky nim vytvoříš velmi strukturovaný účes, ale také si snimi nahrubo rozčešeš lehce zacuchané vlasy.

Kartáče na vlasy

Ploché kartáče na vlasy jsou ideální volbou pro muže, kteří mají delší vlasy, které chtějí dobře rozčesat bez zbytečného tahání nebo zasukování, které by způsobily klasické hřebeny.

Kulaté kartáče využiješ ve chvíli, kdy potřebuješ vlasy nejen rozčesat, ale hlavně je efektivně a rychle vysušit pomocí fénu. Kulaté kartáče proto mají ve svém těle otvory, kterými proudí teplý vzduch pro opravdu rychlé vysušení mokrých vlasů. Za pomocí tohoto kartáče a fénu můžeš upravit i kratší vlasy na objemný účes.