Využij Letní SLEVY na pánskou kosmetiku🏝️

Krémy na holení - Výhodná sada

Krém na holení vousů, hlavy i zbytku těla bez podráždění. Na pokožce vytváří tenký ochranný film a dodává tak dostatečný skluz břitu pro snadné e bezpečné oholení. Krém připravuje vousy na holení, hydratuje a vyživuje pokožku, pomáhá předcházet podráždění pokožky a příjemně voní. Krémová konzistence se snadno nanáší na holená místa, kde stačí navlhčenou rukou vytvořit bohatou pěnu. Pěnu můžeš našlehat i pomocí štětky a misky na holení.

Zobrazit více

Jak používat krém na holení

Krém pro oholení se často dodává v kalíčku nebo tubě. Snadno se tak nanáší přímo na holená místa. Při holení pomocí krému máš více možností, jak postupovat.

Krém našleháš do bohaté pěny pomocí štětky na holení. Díky tomu bude spotřeba krému mnohonásobně nižší a krém se stane naprosto ideální a levnou variantou pro luxusní oholení. Vyšlehanou pěnu pomocí štětky naneseš na holená místa a necháš chvíli působit. Pěna z krému přirpaví pokožku na holení, vousy změkčí tak, aby při holení nevznikal odpor a nedocházelo k poranění.

Druhou možností (pokud nemáš štětku na holení) je aplikovat krém přímo na holená místa a navlhčenou rukou vytvořit pěnu. Něvytvoříš sice tak bohatou pěnu, ale pokud jsi zrovna na cestách, tak nemusíš vozit štětku pro oholení vousů.

Krém nebo mýdlo na holení

Krém a mýdlo mají velmi podobné vlastnosti. Jsou skvělé pro citlivou pokožku, ale i pro snadné holení tvrdých vousů. Obě holící media můžeš snadno vyšlehat v bohatou pěnu, takže jejich objem znásobíš. To je skvělou alternativou pro klasickou pěnu nebo gel na holení, kde objem nejde nijak navýšit.

Krém se od mýdla však zásadně liší svou konzistencí. Mýdlo je naprosto tuhé a je tak nutné jej našlehat pomocí štětky na holení. Cenově se více vyplatí, protože vydrží opravdu dlouho. Krém však můžeš použít i bez štětky na holení, takže při cestování ušetříš další místo.

Nezapomeň na balzám nebo vodu po holení

Po oholení si pokožku opláchni vodou, osuš ručníkem a aplikuj vodu po holení nebo krémovou variantu balzámu po holení. Voda i balzám po holené působí proti podráždění, infekcím a zamezí zarudnutí oholené pokožky. Příjemně pokožku provoní a zklidní. Po oholení můžeš použít i kolínskou vodu, ta však neobsahuje pečující a hydratační složky, ale pouze pokožku dezinfikuje a skvěle ovoní (obsahuje více vonných látek a tak vydrží déle).


Vlastnosti a výhody krému na holení

Připravuje pokožku a vousy na holení

Hydratuje pokožku

Snadno vyšleháš bohatou pěnu a znásobíš tak objem krému

Skvěle se aplikuje

Pro holení vousů, hlavy i zbytku těla


Jak zabránit pupínkům a vyrážce po holení

Jak zabránit pupínkům a vyrážce po holení

Ať už jde o holení vousů, holení hlavy nebo zbytku těla, určitě nechceš, aby se ti udělaly pupínky, vyrážka a měl jsi zarudlou pokožku. Pokud se ti to děje a ty už nevíš co s tím, dáme ti 9 tipů na správné holení, a péči o pokožku, které zamezí vzniku pupínků, zarudnutí a podráždění pokožky. Ať už máš pokožku citlivou, příliš tvrdé vousy a nebo vrásčitou kůži, nic z toho už pro tebe nebude zábranou při holení.


7 rad pro dokonalé oholení vousů bez podráždění

7 rad pro dokonalé oholení vousů bez podráždění

Zaholení kontur nebo oholení celých vousů často necháváme na Barberovi, který svou práci odvede vždy precizně. Můžeme se však naučit holení vousů i doma, aby to vypadalo jako od barbera? Máme pro tebe 7 rad, jak si správně oholit vousy, zaholit kontury a udělat si z toho skvělý rituál.