Využij Letní SLEVY na pánskou kosmetiku🏝️

Krém před holením nebo také Pre-shave krém se aplikuje před samotným nanesením holícího přípravku. Díky této kombinaci dvou produktů na holení se ti budou snadno holit i velmi tvrdé vousy. Krém pokožku zvláční a hydratuje ji tak jako hydratuje a změkčuje vousy. Pro maximální efekt následně přiložíš horký ručník pro napaření vousů.

Zobrazit více

Jak oholit tvrdé vousy

Patříš do klubu vousáčů, kterým místo vousů rostou ocelové dráty? Oholit takto tvrdé vousy je opravdu obtížné, žiletky se tupí jedna za druhou, tahá to a výsledek nikde. Přitom poradit si s tvrdými vousy je naprosto snadné. Ke snadnému oholení tvrdých vousů ti stačí vědět tohle:

Základem holení tvrdých vousů je použití správných přípravků na holení a opravdu kvalitních žiletek. Pro ten nejlepší efekt se hol ihned po sprše, kdy jsou vousy napařené a více připravené na holení. Sáhni po oleji před holením, který vousy změkčí a usnadní holení tvrdých vous.  Na olej naneseš gel, pěnu nebo mýdlo na holení. Tvrdé vousy se skvěle poddají a holení bude opravdu snadné.

Staráš se o vousy? Potom víš, že snížit tvrdost vousů můžeš i péči o ně. Změkčení vousů docílíš použitím šamponů na vousy, oleje na vousy i balzámu. K tomu přidej předchozí postup holení a věř, že tvrdé vousy tě už nikdy trápit nebudou.

Nezapomeň na balzám nebo vodu po holení

Po oholení si pokožku opláchni vodou, osuš ručníkem a aplikuj vodu po holení nebo krémovou variantu balzámu po holení. Voda i balzám po holené působí proti podráždění, infekcím a zamezí zarudnutí oholené pokožky. Příjemně pokožku provoní a zklidní. Po oholení můžeš použít i kolínskou vodu, ta však neobsahuje pečující a hydratační složky, ale pouze pokožku dezinfikuje a skvěle ovoní (obsahuje více vonných látek a tak vydrží déle).


Vlastnosti a výhody krém před holením

Ještě více změkčí vousy pro snadné oholení

Hodí se pod napářku vousů

Vhodný i pro citlivou pokožku