Doprava od 59 Kč a nad 1500 Kč ZDARMA 🏎

Angry Beards - Kosmetika co má koule

Jsme rychle rostoucí gang přerostlejch děcek, který všechno, na co sáhnou, dělaj na plný koule. Snažíme se dělat kvalitní výrobky za dostupný prachy a u toho všeho se snažíme bavit jak sebe, tak tebe. Někdy se zadaří víc, jindy náš trapnohumor nepadne na úrodnou půdu, ale takovej je showbyzz, baby. Tvá spokojenost je pro nás svatá, ale jestli s náma nejseš na stejný vlně, tak se raději kliď z cesty. Ať už seš kamioňák, štika nakupující pro svýho milýho, kancelářská krysa, nebo Mgr., Ing. a PhDr., u nás jsme si rovni a rovnou ti budem tykat. Ne protože si tě nevážíme, právě naopak, ať se co nejlíp domluvíme a nechodíme kolem horký kaše po špičkách, až se ucho utrhne, nebo jak se to říká. Tak ať rostou!. - Gang Angry Beards 

Historie značky Angry Beards se začala psát v roce 2017, kdy kosmetika pro chlapy s naštvaným vousáčem na obale vletěla na trh jako dělová koule. Všechno začalo jako experiment s kosmetickýma hmotama dvou vousáčů z Třebíče, ale celý projekt rychle přerostl v kultovní záležitost. V engrybírdí nabídce dominují chlapský propriety zaměřený na vousy, vlasy a kule, ale narazíte tu taky na hromadu nářadí a stylových doplňků. Vše do posledního detailu vymyšleno a poctivě vyrobeno v České republice.

VOUSY

Srdce “naštvaných vousáčů” tluče, jak už vyplývá z názvu, pro vousy. Chlapi, co si nekrouhají tváře dohola, tu najdou celou řadu propriet, se kterými udrží svůj beard v top formě. Olej na vousy, balzám, stylingový vosk nebo extra pěnivý šampon na vousy, který si poradí i s nejmastnějším gulášem, sklízejí stovky pozitivních recenzí. Nechybí ani poctivý nářadí pro kultivaci obličejový srsti –⁠ kartáče, žehličky, shavetty.

RŮST BOOST

Engrybírdím mega hitem jsou přípravky na podporu vousího růstu. Svatou trojici tvoří Beard Doping, Roller a Beardroids. Iritují kůži, která na to reaguje masivním prokrvením, což burcuje vousy k intenzivnějšímu růstu. Třetí peckou doplněk stravy Beardroids, který v jedný kapsli obsahuje kompletní nálož živin pro růst, aby měly vousy odkud brát. Vše lze pořídit jako sadu v praktickým plechovým boxu.

KULE

Neskutečný oblibě se těší i celá série produktů z řady Calm Balls –⁠ mazání na kule. Co začalo jako srandovní dárek, je dnes sázkou na spoko šourek, na kterou nedají dopustit desítky tisíc chlapů. Antistick je sportovní lubrikant, který pomáhá snižovat přilnavost pytle tak, aby se nelepil ke stehnu. Na druhý straně deodorant Antisweat snižuje rosení pytle ve stresových situacích. A opět k dostání v epesních sadách s legendárním pytlem nebo revolučníma boxerkama.