Doprava ZDARMA na PPL🏎 Garance doručení do Vánoc 🎄

Vlasy - styling a péče - Fixace - Extrémní

Chcete mít perfektní, zdravé vlasy a dosáhnout dokonalého účesu? Pak jste tu správně! U nás najdete vše, co potřebujete pro péči o vaše vlasy. Šampony, gely, vosky, pomády, hlíny, spreje a další stylingové produkty od renomovaných značek jako je Uppercut, Reuzel, Morgans a další. Ať už máte vlasy krátké či dlouhé, rovné nebo kudrnaté, suché nebo mastné, jistě si vyberete z naší široké nabídky. Navíc máme i speciální produkty pro muže s citlivou pokožkou hlavy nebo s problémy s lupi či vypadáváním vlasů.

Nečekejte a objednejte si ještě dnes své oblíbené produkty pro své vlasy. Rychlé dodání, nízké ceny a spokojenost s nákupem.


Jak zabránit vypadávání vlasů a proč k tomu dochází?

Jak zabránit vypadávání vlasů a proč k tomu dochází?

Vypadávání vlasů je opravdu závažný problém u všech, kteří nechtějí mít na hlavě ostrůvek, a celkově pro ty, kterým holá hlava nesluší a chtějí si zachvoat svou hřívu. My chlapi jsme celkem tvrďáci, dokud  nepřijde na vypadávání vlasů a velké kouty. Na tento problém jsme dost citliví a uděláme vše pro to, abychom tomu zabránili. Co ale je to tajemství, proč vlasy vypadávají a jak tomu zabránit? Důvodů je spousta, tak jako řešení. Pojďme si je všechny vysvětlit.


Jak vybrat produkt pro správný styling vlasů

Jak vybrat produkt pro správný styling vlasů

Pořád váháte, který stylingový produkt je pro vás ten pravý? Pomáda nebo pasta na vlasy? A co takto slaná voda, pudr, hlína, gel nebo vosk? Je toho opravdu hodně, ale díky tomuto článku si budete umět vybrat ten správný produkt pro vaše vlasy a dokonalý účes.