Doprava od 59 Kč a nad 1500 Kč ZDARMA 🏎

Styling a péče o vlasy pro muže - Hmotnost - 90 g

Pro skvěle upravený účes a zdravé vlasy máme nejoblíbenější a kvalitní produkty, které používají i luxusní barbershopy. Chceš-li perfektní styling účesu, zbavit se lupů, zastavit padání vlasů, celkovou péči o vlasy, i pokožku hlavy, máme pro tebe přehledný výběr cenově dostupných produktů pro muže. Výhodné ceny, rychlá doprava a ekologické zabalení.

Zobrazit více

Styling pánských vlasů

Najdeš u nás ty nejlepší stylingové produkty pro muže, které se používají i v profesionálních barbershopech a kadeřnictvích. Vybrat si můžeš z několika typů fixací, od malé až po extra silnou pro bezkompromisní držení účesu. Tvůj účes může být matný až zcela lesklý, záleží, jakého účesu chceš dosáhnout.

Výhody používání stylingu

Podrží i nepoddajné vlasy

Vytváří skvělý objem účesu

Vlasům udrží tvar po dlouhou dobu

Nebudeš mít splihlé vlasy nebo neřízené háro

Péče o pánské vlasy

Nechceš riskovat nadměrná padání vlasů, kouty, vysušenou pokožku hlavy, lupy a další problémy? Dodej vlasům opravdu luxusní péči o tvé vlasy. Zaslouží si to! Klasické produkty z drogérky se mohou zdát jako dobrý kup, ale až čas ukáže, jaká je pravda. Pokud to nechceš raději vědět, vyber si produkty, které tvé vlasy vyživí, hydratují a budou o ně pečovat. Postarají se o správnou rovnováhu produkovaného mazu z pokožky hlavy a zabrání padání vlasů. Vyber si ten nejvhodnější produkt. anebo se na nás obrať. Poradíme ti!

Výhody používání pečujících produktů na vlasy

Zabraňují vzniku lupů

Hydratují a vyživují pokožku

Zabraňují svědění a podráždění pokožky

Jsou šetrné ale účinné

Péče o holou hlavu

Pro nablejskané majáky, lvy bez hřívy, prostě frajery se stylově oholenou hlavou máme ty nejdůležitější produkty. Péče o holou hlavu je velice důležitá, protož eji nechrání vlasy a je tak mnohem náchylnější na vysušení, spálení od slunce a kožní problémy. Zdravá pokožka hlavy bez vlasů je opravdu libůstka, vypadá pěkně a nám chlapům (pokud na to máme tvar hlavy) skvěle sedí. Zamez tvorbě lupů i podrážděné pokožce hlavy. Najdeš u nás vše od produktů pro holení hlavy, až po pečující krémy a gely pro čistění pokožky hlavy.

Výhody používání pečujících produktů na holou hlavu

Zabrání vzniku suchých nebo mastných lupů

Redukuje produkci mazu z pokožky hlavy

Hydratuje a vyživuje vlasy

Zbaví te různých problémů


Padají ti vlasy? Můžeš tomu zabránit dřív než bude pozdě ⏱

Padají ti vlasy? Můžeš tomu zabránit dřív než bude pozdě ⏱

Až 70 % mužů se potýká s plešatěním. Patříš mězi ně? Pomůžeme ti zamezit padání vlasů a vysvětlíme, proč k tomu dochází. Určitě nechceš mít na hlavě ostrůvek a rozloučit se se svou hřívou, když ti tak sluší! My chlapi jsme celkem tvrďáci, dokud  nepřijde na vypadávání vlasů a velké kouty. Na tento problém jsme dost citliví a uděláme vše pro to, abychom tomu zabránili. Co je tím tajemstvím proč vlasy vypadávají a jak tomu můžeš zabránit?


Jak vybrat ten nejlepší styling pro úpravu účesu

Jak vybrat ten nejlepší styling pro úpravu účesu

Pořád váháte, který stylingový produkt je pro vás ten pravý? Pomáda nebo pasta na vlasy? A co takto slaná voda, pudr, hlína, gel nebo vosk? Je toho opravdu hodně, ale díky tomuto článku si budete umět vybrat ten správný produkt pro vaše vlasy a dokonalý účes.