MEGA VÝPRODEJ 🧨 Nečekej a využij až 40% slevy

Vousy a holení - Immortal

Kosmetika pro péči o vousy, plnovousy i snadné oholení vousů bez podráždění. Balzámy, oleje a vosky na vousy pomohou, aby vousy vypadaly perfektně, měly skvělý tvar a nesvědily. Budou díky tomu zdravější a poddajnější bez podráždění. S podporou růstu vousů zaplníš holá mista ve vousech a nastartuješ jejich růst. K tomu dokonalá péče o vousy s šamponem, kartáčem a dalšími produkty pro vousáče.

Zobrazit více

Péče o kratší i delší vousy

Základem hygieny každého muže je správná péče o vousy, aby byly zdravé, foremné a vypadaly skvěle. K tomu ti poslouží kosmetika na vousy jako jsou oleje, balzámy a vosky na vousy. Každý vousáč také ocení kartáč na vousy a pro dokonalou čistotu i speciální šampon na vousy, který je zanechá jemné bez vysušení pokožky. Použitím kosmetiky pro krátký vous i dlouhý plnovous zabráníš svěděním pokožky.

Pokud ti vousy ještě tolik nerostou a chtěl by jsi podpořit jejich rychlejší, zdravý růst, nebo máš ve vousech holá místa, kde se stále nic nepodařilo vypěstovat, pomůže ti kosmetika pro podporu růstu vousů tzv. beard booster. Celkové zdraví vousu podpoříš i tonikem na vousy, které je nejen velmi příjemné, ale pro vousy prospěšné.

Snadné holení vousů bez podráždění

Pánská kosmetika pro oholení vousů, ale i hlavy bez zbytečného podráždění. Vyber si klasickou pěnu na holení a nebo sáhni po gelu i tradičním mýdle na holení vousů. Pro jemné oholení použij olej před holením, který vousy zjemní a vytvoří mezi pokožkou a břitem ochranný, kluzký povlak.

Vousy si můžeš holit buď klasickým strojkem na výměnné hlavice Gillette, které nasadíš i na mnohem atraktivnější držadla třeba od značky Muhle. Pro tradiční holení vousů můžeš zvolit shavettu a nebo i bagr, na výměnné žiletky (ty za pár korun). Ušetříš tak spoustu peněz, protože holení s těmito žiletkami je nejen pohodlné a snadné, ale i levné a ekologické.

Nezapomeň také na nejen stylové, ale i desinfekční zakončení pomocí kolínské vody po holení. Kolínská tvou pokožku očistí, desinfikuje a zabrání podráždění, zarudnutí, pupínkům a vyrážkám. Zatáhne otevřené póry, které se během holení otevírají. Skvěle provoní a osvěží. Druhou variantou je balzám po holení, který je skvělý i pro velmi citlivou a suchou pokožku.


7 rad pro dokonalé oholení vousů bez podráždění

7 rad pro dokonalé oholení vousů bez podráždění

Zaholení kontur nebo oholení celých vousů často necháváme na Barberovi, který svou práci odvede vždy precizně. Můžeme se však naučit holení vousů i doma, aby to vypadalo jako od barbera? Máme pro tebe 7 rad, jak si správně oholit vousy, zaholit kontury a udělat si z toho skvělý rituál.