15% sleva ke dni otců při nákupu nad 800 Kč🎁 Slevový kód "SUPERTATA"

Nářadí na vousy - Barva - Tyrkysová

Nářadí pro vousáče pro úpravu, holení i růst vousů. Chceš se starat o své vousy? Pro dokonalý vzhled vousu máme kartáče a hřebeny na vousy. Vousy si skvěle rozčešeš, zbavíš pokožku odumřelých buněk i nepříjeného svědění. Pro zastřihnutí vousů se ti budou hodit nůžky a nebo pro úplné oholení i shavetta, holící strojky na klasické žiletky nebo klasické holící strojky na hlavice Gillette. Pro rovné vousy doporučujeme použít žehličku na vousy.

Zobrazit více

Holící strojky na žiletky a klasické hlavice

Pro opravdu kvalitní a stylové holení máme jak tradiční shavetty na žiletky (ty za pár korun). Shavetta je velmi podobná břitvě, která má ostří napevno a tak se o něj musíš starat. Tohle u shavetty nehrozí, stačí nasadit novou žiletku pro snadné oholení.

Pro fajnšmekry máme i holící strojky na klasické žiletky. Můžeš je znát pod názvem bagr a nebo i butterfly. Do těchto strojků se vkládá celá žiletka a tvar její hlavice udává, jak moc bude žiletka prohnutá a tedy i napnutá.

Nesmí chybět ani klasické strojky na holení s hlavicemi od Gillette. Ty naše se v zásadě liší kvalitou zpracování a vzhledem, takže můžeš v klidu používat své oblíbené Gillette Mach 3 nebo Fusion hlavice s opravdu stylovým a kvalitním holícím strojem, který ti vydrží dlouho.

Hřebeny na knír a vousy

Na česání kníru nebo i celého vousu si vyber speciální hřeben na vousy, ten má ideální velikost zubů i celkovou velikost pro snadnou manipulaci. Díky velikosti je ideální nejen na cesty ale i do práce, protože se vejde bez problémů do kapsy.

Kartáče na vousy

Nezbytné vybavení každého vousáče. Kartáč na vousy je ideální pro rozčesávání vousů, snažší nanášení oleje a balzámu. Pokožku příjemně masíruje, takže je ideální pro podrbání. Zbavuje ji odumřelých buněk a podporuje prokrvení pokožky pro lepší růst vousů.

Nůžky na knír a vousy

Nůžky na vousy, ale i knír se naučíš používat během pár minut. Můžeš si tak upravit tvar vousů, zastřihnout ty, které trčí a zarovnat si jejich vzhled. Pomůže ti k tomu i hřeben na vousy, kterým vousy vždy dokonale učešeš.

Štětky na holení

Používáš mýdlo na holení? Bude se ti hodit i štětka na holení! Pomocí štětky vyšleháš bohatou pěnu pro holení vousů i hlavy, naneseš ji a vmasíruješ do pokožky. Vyber si tu nejlepší štětku podle typu štětin, který ti bude nejvíce vyhovovat - Syntetické štětiny budou jemnější, kančí a jezevčí jsou to nejlepší co si můžeš dopřát.

Hrnky a misky na holení

Vyšlehat bohatou holící pěnu z mýdla na holení ti pujde skvěle pomocí štětky a misky na holení. V ní se ti bude skvěle pěna připravovat a bude také skvělým doplňkem do tvé koupelny.

Ručníky na holení

Pro hladké oholení můžeš sáhnout po ručníku, který namočíš horkou vodou, přiložíš na pokožku a dopřeješ si tak opravdu hladkého oholení. Teplo a vlhko otevírá póry pokožky, vousy se z ní povysunou ven a po holení se zatáhnou.

Rollery na vousy

Chceš mít pořádný plnovous? Máš holá mista, kde vousy nerostou? Použij roller na vousy spolu s přípravkem na podporu růstu vousů. Pokožku skvěle prokrví a živiny z beard boosteru se dostenou lépe tam, kam mají.

Žiletky na holení

Klaciké žiletky na holení vybírej podle holícího strojku. Pokud používáš shavettu, určitě pro tebe bude nejlepší koupit půlené žiletky, a nebo si jednoduše žiletky v celku přepůlit v ruce. Pro holící strojek typu bagr a butterfly je možné použít jedině celou žiletku, protože ta trčí z obou stran strojku. Na klasické holící strojky zase pasují hlavice od Gillette, ať už Fusion nebo Mach3.

Žehličky na vousy

Narovnat neposlušné vousy je snadné díky speciální žehličce na vousy. Ta je tvarovaná tak, aby jsi se nepopálil a přitom vousy dokonale narovnala. Před použitím doporučujeme použít tepelnou ochranu na vousy nebo alespoň balzám či olej na vousy.


Velký přehled kompatibility hlavic Gillette

Velký přehled kompatibility hlavic Gillette

Máš holící strojek na výměnné hlavice od Gillette? A víš, která hlavice na něj bude vždy pasovat? Pomůžeme ti zorientovat se v širokém výběru hlavic na holení od Gillette, které jsme pro tebe porovnali, aby jsi ty už nemusel. Se kterou hlavicí bude fungovat FlexBall a stojá varianta Power opravdu za to? Přečti si tento článek, ať máš jednou pro vždy jasno.