Využij Letní SLEVY na pánskou kosmetiku🏝️

Nůžky na vousy a knír - Captain Fawcett

Nůžky na vousy a knír jsou nezbytnou pomůckou pro každého muže, který si chce udržet upravený vzhled vousů. Zastřihni si své vousy i bez návštěvy barbera, doma v koupelně. Díky velikosti nůžek a kvalitnímu ostří se s nimi skvěle pracuje a velmi snadno si tak zastřihneš délku vousů. Můžeš si pomoci hřebenem na vousy, kterým vousy zčešeš a snáz je zkrátíš. Uprav si knír i vousy do dokonalého tvaru.

Zobrazit více

Jaké zvolit nůžky na vousy

Pro zastřižení vousů je důležité zvolit profesionální nůžky (ty z naší nabídky). Mají velmi přesné ostří, které přesně zastřihává vousy a netřepí jejich konce. Můžeš použít i nůžky na vlasy, ale ty jsou zbytečně velké a práce je s nimi mnohem náročnější. Proto jsou nůžky na vousy menší - lépe se s nimi pracuje.

Jak si doma zastřihnout vousy a knír

Než se pustíš do zkracování vousů (pokud v tom ještě nejsi zběhlý), měl by jsi postupovat pomalu. Pomocí hřebenu na vousy si vše zčešeš do jednoho směru a můžeš začít zastříhávat. Ne všechny vousy rostou stejně rychle a proto se jednou za čas vynoří pár vousů, kteté trčí a vous pak vypadá neupravený.
  • Učeš knír směrem dolů přes rty
  • Zastřihuj knír podle hrany horního rtu (pro delší knír můžeš je zkracovat méně, třeba po středu horního rtu)
  • Učeš knír podél rtů a zastřihni co vyčnívá
  • Pusť se do úpravy vousu - učeš ho
  • Zastřihni všechny vousy, které nevzhledně trčí ven
  • Zkrať si vousy podle potřeby


Výhody nůžek na vousy a knír

Přesné zastřihnutí vousů

Netřepí konce vousů

Pro lepší tvar a vzhled vousů

Jsou náchylné na poškození při pádu ostřím na zem