Využij Letní SLEVY na pánskou kosmetiku🏝️

Angry Beards Beard Soap Mýdlo na vousy Wesley Wood 50 g

Angry Beards Beard Soap Mýdlo na vousy Wesley Wood 50 g

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5(1)Počet hvězdiček je 5 z 5

Angry Beards

Asi to znáš. Po obědě, po svačině, prostě pořád máš ve vousech drobky. A teď si představ, co vše vous do sebe nachytá běhen dne za další nečistoty, které tam prostě nechceš. Umyj si plnovous pořádným mýdlem. Více

Balení: 50 gKód: AGB080 Doprava a platba

249 Kč 4,98 Kč/g
Skladem > 3 ks - ihned k odeslání
ks
Angry Beards

Asi to znáš. Po obědě, po svačině, prostě pořád máš ve vousech drobky. A teď si představ, co vše vous do sebe nachytá běhen dne za další nečistoty, které tam prostě nechceš. Umyj si plnovous pořádným mýdlem. Více

Balení: 50 gKód: AGB080 Doprava a platba

Popis

Angry Beards Beard Soap Mýdlo na vousy Wesley Wood 50 g

Hranol koncentrovaný temnoty. Vydrbeš s ním z bírdu zaschlej guláš, omáčku od špaget i zbytky šťavnatý roštěnky. Napěň s kapkou vody v ruce a čurbes vydrbej. Nebo do mokrýho bírdu zajeď hranolem přímo a odsnajpruj jen ultra zaprasený zóny. Účinná, ale přesto šetrná očista. Nech temnotu, aby smyla tvoje hříchy. Aktivní uhlí a lehká vůně santalovýho dřeva. Hrdě vyrobeno v Česku.

Šťavnatá roštěnka

A výjimečně nemyslíme žádnou kóču v minisukni. Zbytky šťavnatý roštěnky, trocha tuňákovýho oleje nebo rajská od svátečního oběda. Vousy jsou jak magnet na špínu a každej beardman zná ten pocit, když se s ním vůně vylízanýho pekáče táhne až do sprchy. Tuhý mejdlo je nezbytná výbava všech neponaučitelnejch gurmánů, co život hltaj mocnejma douškama. Aktivní uhlí a jemný tenzidy si rychle a stručně poradí s jakoukoliv bryndou, ve který jsi vousiska vymáchal.

Tuhej nebo tekutej

Toť otázka. Tekutej šampon na vousy je skvělej, meje, voní, prostě všecko. Ale tuhý mejdlo todle umí taky. Navíc máš možnost hranolem zajet přímo do mokrýho bírdu a odsnajprovat jen extra zaprasený místa. Jsme praktický hovada, takže chápeme, že se ti nechce drbat celej vous, když máš jen umaštěný koutky. Navíc se líp převáží letadlem a je to nová skladnější cesta mytí beardu. Jen teda bacha, ať ti hranol koncentrovaný temnoty ve sprše nevyklouzne, to je jediná nevýhoda.

Mýdlo na vousy je nejlepší kámoš vousáčů, co život vychutnávaj plnejma douškama. Z bírdu vymeje každej průser, o kterej ses na svý cestě životem otřel. Aktivní uhlí a jemný tenzidy si s borčusem poradí účinně, ale šetrně. Nech temnotu, aby tě očistila – klidně jen tam, kdes to schytal nejvíc. Vyrovnaná vůně santalovýho dřeva, která se s ničím netluče.

Vlastnosti a výhody

  • Stylovej hranol z černýho zlata
  • Sniper na umaštěný koutky
  • Aktivní uhlí a šetrný tenzidy pro top vousovou očistu
  • Lehká vůně santalovýho dřeva
  • Hrdě vyrobeno v Česku

Očištěnej temnotou

Nech temnotu, aby tě očistila. Hranol černýho zlata je říznutej aktivním uhlím a jemnejma tenzidama. Funkční, ale přesto šetrná očista.

Cíleně vymydlenej

Tuhý mejdlo na vousy šetří čas a zbytečně nevysušuje. Je totiž jak sniper na zaprasený místa. Netrap mytím dycky celej bírd, odsnajpruj jen umaštěný koutky.

Tuhej Beardšmekr

Šampíčko na vousy už máš? Stejně zkus tuhý mejdlo, třeba tě tahle nová machrovinka beardšmekrů dostane. Přinejhorším si zamiluješ oboje!

Santalem nasycenej

Správná očista má vždycky navrchu sladkou třešničku. V tomhle případě teda ne třešni, ale krásně aromatický santalový dřevo. Nová vůně, kterou chceš zkusit.

Jak používat

Mýdlo napěň v dlaních s trochou vody nebo hranolem zajeď přímo do vlhkýho bírdu a pošmrdlej extra zaprasený místa. Namydlený vousiska promni a pečlivě propláchni vlažnou vodou. Hranol černýho zlata nech do příště oschnout v našem ešusu na mýdlo aka mýdlence. Temnota z mejdla přímo kape, tak ušetříš nervy s hranolem přilepeným k rantlu i svý mladý.

PRO TIP: Po každým mytí vousů koukej dát bírdu napít a nažrat. Začni Beard Hydrem a potom vousy nakrm olejem, balzámem nebo vymazleným Beard Jelly, ať neriskuješ svědění ani lupení.

Složení

Sodium Coco-Sulfate, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Pšeničný škrob, Cetearyl Alcohol, Parafín, Voda, Aktivní uhlí, Kyselina citronová, Parfém, Disodium EDTA, Oxid titaničitý (CI 77891).

Parametry
Hmotnost 50 g
Určení Pro muže