Doprava od 59 Kč a nad 1500 Kč ZDARMA 🏎

Angry Beards H-Calibre Soap Mýdlo nejvyššího kalibru Dirty Sanchez 100 g

Angry Beards H-Calibre Soap Mýdlo nejvyššího kalibru Dirty Sanchez 100 g


Angry Beards

Vítej v teamu Angry Beards!Ale dřív než si podáme ruce, si je běž umejt, tímto skvělým mýdlem. Pracky máš určitě špinavé, jak pořád jen makáš, dodej jim čistotu a pořádnou péči, pak si plácnem. Více

Balení: 100 gKód: AGB079 Doprava a platba

249 Kč 2,49 Kč/g
Skladem > 3 ks - ihned k odeslání
ks
Angry Beards

Vítej v teamu Angry Beards!Ale dřív než si podáme ruce, si je běž umejt, tímto skvělým mýdlem. Pracky máš určitě špinavé, jak pořád jen makáš, dodej jim čistotu a pořádnou péči, pak si plácnem. Více

Balení: 100 gKód: AGB079 Doprava a platba

Popis

Angry Beards H-Calibre Soap Mýdlo nejvyššího kalibru Dirty Sanchez 100 g

Cihla černýho zlata, která zachrání tvůj zadek pokaždý, kdykoliv ty svoje zbraně smočíš v nějakým bordelu. Tuhý mýdlo na ruce říznutý aktivním uhlím a jemnýma dubovýma pilinama pro zvýšenou brusnost si poradí se zaschlou smůlou, rybinou i zažraným motorovým olejem. Místo špíny jen pepřem šmrncnutá dřevitá vůně. Hrdě vyrobeno v Česku.

život je špinavej

Neznáme chlapa, co by se v životě neušpinil hnacky. Ať už jedeš Catch&Eat a kucháš všechny rybí úlovky, rubeš uran kilometr pod zemí, hrabeš se v motorce nebo seš vyhlášenej grillmaster, rozhodně jsi už na nějaký to svinstvo zažraný hluboko do rukou narazil. Tahle cihla černýho zlata je obohacená aktivním uhlím a jemnejma dubovejma pilinama, abys ruce jen nešuchral, ale účinně z nich ten festovní hegeš vydrbal.

Kobercovej nálet

Vždycky to od nás dostaneš na rovinu. Mejdlo je jak kobercovej nálet, kterej nedělá rozdíl mezi friend a foe. Z rukou kromě rybiny, šmíru a zbytků motorovýho oleje smejvá i přirozenou tukovou vrstvu, která tvoji kůži chrání před vysušováním. Sice jsme tohle mejdlo namixovali tak, aby bylo účinný a zároveň šetrný, ale i přesto důrazně doporučujem po každým mytí hnackám tuhle vrstvu pomoct obnovit kapkou kvalitního krému.

Cože, nemáš? Tak ber náš vymazlenej univerzální krém Unicreme, je to něco jako wédéčko mezi krémama.

Tohle mýdlo na ruce je nejvyšší kalibr určenej na špínu. Obohacený aktivním uhlím a hrstí jemných dubových pilin, aby z rukou vydrbalo i fest zažranej bordel. Vymazlený složení, aby tvý ruce nebyly z mytí rozsekaný, jak kdybys je vzal ocelovým kartáčem. Lehce dřevitá vůně šmrncnutá pepřem jako odměna za každou dobře odvedenou fušku.

Vlastnosti a výhody

  • Cihla černýho zlata s koncentrovanou náloží čisticích složek
  • Nejvyšší kalibr i na fest zažranou špínu
  • Smolařům bodnou jemný dubový piliny
  • Vůně líznutá špetkou pepře
  • Hrdě vyrobeno v Česku

Mejdlo hard

Mejdlo v kostce je poctivej pracant. Obsahuje přes 60 % čisticích složek, takže oproti tekutýmu mejdlu máš v ruce koncentrovanou čistotu. A plus je to víc eko.

Dubový piliny

Pošuchrat ruce mýdlem po pořádný fušce nestačí. Hrst jemnejch dubovejch pilin dělá z Dirty Sancheze heavy-duty pracanta, kterýho ani smůla nezastaví.

Tvrdá krusta

Ale měkký srdíčko. Tohle mejdlo je sice účinný, ale není to žádnej průmyslovej saponát, co ti hnáty ožere na kost. Vytuněný pro domácí kutily a rybáře.

Pepper Wrapper

Nejlepší tečka za dobře odvedenou prací? Dřevitá vůně říznutá lehkým pepřovým kopancem. A ruce tak čistý, že na sebe mladá ráda nechá šáhnout.

Jak používat

Napěň ve vlhkých dlaních a vydrbej všechno svinstvo, co ti ulpělo na rukách. Spláchni teplou vodou a cihlu černýho zlata nech oschnout ideálně v engrybírdím ešusu na mýdlo aka mýdlence. Temnota z něj přímo odkapává, tak ať tě mladá nenechá vzít rejžákem celou koupelku.

PRO TIP: I když jsme se mýdlo snažili udělat co nejšetrnější, každý mytí z kůže z podstaty věci stáhne motorovej olej nebo rybinu stejně dobře jako přirozenou ochrannou vrstvu. Ruce proto na závěr mázni krémem.

Složení

Sodium Oleate, Sodium Stearate, Voda, Sodium Cocoate, Glycerin, Dubové piliny, Parfém, Konopný olej, Aktivní uhlí, Chlorid sodný, Tetrasodium Iminodisuccinate, Extrakt z Ovsa setého, Propylene Glycol, Denaturovaný etanol, Sodium Laureth Sulfate, Složky parfému (Limonene, Linalool).

Parametry
Hmotnost 100 g
Určení Pro muže