Využij Letní SLEVY na pánskou kosmetiku🏝️

Angry Beards Mjölnir Dairdryer Fén na vlasy pro muže

Angry Beards Mjölnir Dairdryer Fén na vlasy pro muže


Angry Beards

Fén na vlasy, který je dělaný čistě pro chlapy. Chlapský design, výkon i snadné používání. Provedení, s kterým si Engribirdí team opravdu vyhrál do posledního detailu. Více

Kód: AGB095 Doprava a platba

1 299 Kč
Skladem > 3 ks - ihned k odeslání
ks
Angry Beards

Fén na vlasy, který je dělaný čistě pro chlapy. Chlapský design, výkon i snadné používání. Provedení, s kterým si Engribirdí team opravdu vyhrál do posledního detailu. Více

Kód: AGB095 Doprava a platba

Popis

Angry Beards Mjölnir Dairdryer Fén na vlasy pro muže

Engribirdí fén ve stylovém provedení pro chlapy, kteří už konečně nemusí brát ten růžový féník od své mladé. Ukovali první fén určený čistě pro chlapy, fén za který by Odin obětoval i levé oko. Perfektní pro sebe nebo i jako dárek pro každého, kdo je hoden a Mjölnir pozvedne. Má úctihodnou sílu 2000 watů, takže se divíme, že není potřeba zbroják. K tomu dva ultra módy severského hřmění a tlačítko aktivující bombasticky vlažný vzduch pro nahnání objemu pro perfektní styling.

Fénus Maximus

Kousek, který nemá obdoby. Fény byly vždy spíše ženskou záležitostí, ale zapomnělo se při tom na chlapi, kteří jej také potřebují. Proto Angry team přinesli přímo od bohů fén z Mjölnir. Velká tečka i za unisexovýma fénama. Tahle záležitost je ukovaná do chlapskejch pracek. Až Valhalla zavolá, ty budeš připravený.

Dar od bohů severu

Mokré vlasy a vousy usuš ručníkem co to jde, nedrhi, netahej, jen přikládej a vymačkej z nich vodu. Zbytek pak vyfénuj od kořínků ke konečkům na jedničku. Horkým vzduchem pak dotáhni finální styling. Tímto postupem vlasy ani vousy zbytečně nepřipečeš, to by tě časem určitě mrzelo. Pro dokonalý objem se ti bude hodit funkce "instantní smrt", stačá zmáčknout tlačítko, bájný Vegvisir. V Angry Beards jsou prostě hračičkové, takže si na Mjölniru pořádně vyhráli do nejmenšího detailu. Tohle tě bude bavit!

Vlastnosti a výhody

  • První fén kovanej na míru chlapům
  • Na 2000 wattů čisté síly
  • Dva teplotní módy severskýho hřmění
  • Tlačítko pro styling a objem vlažným vzduchem
  • Zvládne šetrné vysušení i nekompromisní styling

Godlike Tool

Funkční design inspirovaný vikingama a bohama severského Ásgardu. Upravené vlasy i vousy můžeš mít i bez kradení růžovýho féníku své mladý.

Almighty Power

Na 2000 wattů nekompromisní síly. Tak mocný nástroj, že silnější by ani Ragnar neukočíroval. Rukojeť v softshellovém rukávu, aby ti ta síla nerozervala mozoly.

Instant Death

Aktivuj instantní smrt zmáčknutím tlačítka s Vegvisirem. Nažeň objem proudem vlažného vzduchu. Stačí držet hned od spuštění a háro od konečků profouknout.

Modes of Thunder

Dva módy severského hřmění. Jednička pro šetrné vysušení, kterou vlasy i vousy usušíš až z 90 procent. Dvojka na styling, co to zafixuje do finálního tvaru.

Jak používat

Fénování vlasů a vousů není závod o co nejrychlejší vysušení. Je to rituál jako každý jiný. Mokrý porost vysuš ručníkem, co to dá, pak až fénuj. Výdy začni na jedničku a postupuj od kořínků ke konečkům, dokud to není skoro suché. Horkým vzduchem pak dotáhni styling do finále.

PRO TIP: Při finálním tvarování se neboj použít stylingový přípravek, do vousů klidně balzám nebo vosk. Zafénuj to horkým vzduchem a do konečné podoby dolaď hřebenem nebo kartáčem.

PRO PRO TIP: Instantní smrt mačkej hned při zapnutí fénu, ještě než se stihne rozžhavit. Od konečků profoukni vlažným vzduchem cokoliv, kde potřebuješ nahnat objem.

Parametry

Výkon: 2000 watů
Parametry
Určení Pro muže