Doprava od 59 Kč a nad 1500 Kč ZDARMA 🏎

Angry Beards Shavetta Žižka

Angry Beards Shavetta Žižka


Angry Beards

Shavetta je jako klasická břitva na holení, jen do ní místo pevnýho ostří nabíjíš jednorázový žiletky. Tím odpadá nutnost léta studovat techniku broušení a obtahování ostří břitvy. Pořád ti ale zůstává rituální zážitek, hladký oholení a kontury, jak když střelí. Žižka je poctivý hovado. Více

Kód: AGB053 Doprava a platba

799 Kč
Skladem > 3 ks - ihned k odeslání
ks
Angry Beards

Shavetta je jako klasická břitva na holení, jen do ní místo pevnýho ostří nabíjíš jednorázový žiletky. Tím odpadá nutnost léta studovat techniku broušení a obtahování ostří břitvy. Pořád ti ale zůstává rituální zážitek, hladký oholení a kontury, jak když střelí. Žižka je poctivý hovado. Více

Kód: AGB053 Doprava a platba

Popis

Angry Beards Shavetta Žižka

Shavetta je jako klasická břitva na holení, jen do ní místo pevnýho ostří nabíjíš jednorázový žiletky. Tím odpadá nutnost léta studovat techniku broušení a obtahování ostří břitvy. Pořád ti ale zůstává rituální zážitek, hladký oholení a kontury, jak když střelí. Žižka je poctivý hovado.

Fiky fiky, boom boom

Shavetta je nástupce klasický břitvy na holení. Jediný rozdíl je v čepeli. Shavetta žádnou nemá a vkládají se do ní jednorázový žiletky. Tím odpadá starost o broušení a obtahování ostří, takže ušetříš asi 420 hodin, který běžnýmu smrtelníkovi trvá, než zvládne lazebnický umění našich dědů aspoň tak, aby břitvou vousy nečechral, ale kosil. V dnešní době plný povinností a randíček tak budeš mít ostrý nástroj k dispozici, kdykoliv si jen vzpomeneš. Pocit z tradičního holícího rituálu a přesné kontury pořád zůstávají.

Safety first

Emo už vyšlo z módy, a proto jistě oceníš výrazně sníženou možnost po(d)řezání. Žiletka vykukuje z ramene shavetty pouhých 0,5 mm, takže je holení bezpečný i pro úplný nováčky v oboru. Zdůrazňujeme ale, že i tak je potřeba se holit v klidu, což vysvětlujeme dost detailně v článku Jak se oholit. Rozhodně to není na rychlosečení v autě cestou do práce. Navíc by byla škoda připravit se o rituál, který shavetta nabízí.

Varovat tě musíme ještě před jednou věcí. Chraň tě ruka Páně, jestli tě napadne shavettou oholit celou tvář. Na tenhle účel rozhodně není určená, a kdo to s ní udělá, tak mu ruka upadne. Nebo ho vydědíme.

Vlastnosti a výhody

  • Aerodynamická rukojeť z poctivý kombinace železa a dřeva
  • Tradiční design (ale ne zas tak tradiční jako trdelník)
  • Zaholování s jistotou v ruce
  • Pouzdro z veganský kůže
  • Žiletky Derby premium gratis

Poctivej top

Žižka v tobě vzbudí stejný pocity jako všechno vyrobený v dobách, kdy se věci nešidily. Poctivý nářadí bez odlehčení, aby ruce nebolely při delším holení.

Dřevo a ocel

Jen dřevo a ocel. Materiály, který lidstvo používá od nepaměti. Vše vyrobený bez hovadin a tak, aby Žižkovo žezlo mohli zdědit tvoji potomci.

Eliminace pořezání

Díky konstrukci shavetty čouhá z ostří pouhých 0,5 mm, takže se ani začátečníci neprořežou příliš hluboko. Směle do toho.

Ready to battle

Ke každý shavettě přidáváme pouzdro z veganský kůže a žiletku Derby premium. Po rozbalení nemusíš letět do krámu, ale rovnou vlítnout na úpravu.

Jak používat

Žiletku ještě v papíře zlomíš v půli (jo, obě poloviny jdou použít), odklopíš pojistku na konci shavetty, rozdělíš listy ramene a vložíš dovnitř polovinu žiletky. Přiklopíš na ni rameno a následně vrátíš pojistku.

A zábava začíná, protože ty jsi ready na pokos. Ať půjdeš jen do ladění kontur, nebo se pustíš i do krku, shavetta tě (snad) nezabije. Z břitu čouhá jen 0,5 mm, takže se ani vyklepaní začátečníci neprořežou moc hluboko. Na ty kontury by ti mohl ještě bodnout průhledný gel na holení, se kterým si uvidíš pod čepel.

Konstrukce

Shavetta Žižka je pro normál chlapy, co maj rádi poctivost a tradice. Žádná barva navíc, žádný odlehčení, aby ruce nebolely při delším používání. Prostě poctivý kus oceli a palisandru (dřevo), který tvoji koupelnu budou zdobit až do konce tvých dní. Pak je odkážeš synovi (nebo dceři, ať nás zas nějaký feministky nekamenujou). Ten zase svýmu a ten svýmu a tak dále.

Parametry
Určení Pro muže