Využij Letní SLEVY na pánskou kosmetiku🏝️

Angry Beards Zit Slayer Gel na akné Le Pimp 15 ml

Angry Beards Zit Slayer Gel na akné Le Pimp 15 ml


Angry Beards

Beďar, jebák s tím jak tomu říkáš si nelam hlavu, už to říkat nebudeš. Proč? Protože je tu pro tebe Engrybirdí gel na akné, který nemilosrdně každý beďar zničí. Více

Balení: 15 mlKód: AGB083 Doprava a platba

469 Kč 31,26 Kč/ml
Skladem > 3 ks - ihned k odeslání
ks
Angry Beards

Beďar, jebák s tím jak tomu říkáš si nelam hlavu, už to říkat nebudeš. Proč? Protože je tu pro tebe Engrybirdí gel na akné, který nemilosrdně každý beďar zničí. Více

Balení: 15 mlKód: AGB083 Doprava a platba

Popis

Angry Beards Zit Slayer Gel na akné Le Pimp 15 ml

My víme, každej jsme svým způsobem krásnej. Občas nám to ale kazej beďary, nežity a jiný džubáci. Nedejbože, když nějakej nehtama zmasakruješ do hlubokýho kráteru. Teď ale ruce pryč, mladej! Nemaž se s tím a pošli do akce Zit Slayera. Mázni na pupen, jen co se objeví, a uvidíš, že zmizí rychlejc než při totálním rozmačkání. Praktická tuba, která by ti doma neměla chybět.

Don’t pop it, slay it!

Pošli pupeny na popravu! Nemaž se s nima, svěř je do zkušených rukou mistra kata. Zit Slayer vytas, jakmile beďáka zmerčíš. Maž inkriminovaný místo gelem ideálně 3× denně, dokud se džubák neodebere na věčnost. Když ho nerozmačkáš špinavejma hnackama, zahojí se bez vedlejších škod. Kyselina salicylová zmírní zarudnutí a společně se sírou pomůže tělu dostat tvorbu mazu pod kontrolu. Čistá práce, jak z rukou profesionálního hitmana.

Dnes uhrák, zítra fešák

Čteš to a říkáš si: „Ty vole, tak voni chtěj, abych chodil s bílým nevymáčknutým beďarem na xichtu mezi lidi.“ Jo, kámo, tak trochu to prostě je. Když pupen hnedka zmorduješ, až z něj stříká krev, stejně každej rychle prokoukne, že to je zmordovanej jebák. Když ho mázneš Zit Slayerem hned, jak ucejtíš na kůži první náznaky pnutí, možná ani nezbělá. Nebo nezrudne a lidi si ho nevšimnou. A jestli se stejně rozjede v bílý hovado, stejně máš lepší jeden den vydržet jako uhrák, aby ses co nejdřív vrátil jako kunďák.

Chceš pro svoji kůži něco víc? Čapni náš univerzální krém Unicreme a brusku na vrásky sérum Fak-age.

Gel pro boj s nežitama, džubákama a beďákama. V gelu je kyselina salicylová a zinečnatá sůl kyseliny pyrrolidonkarboxylové (PCA), který pronikaj hluboko do pórů, uvolňují odumřelý buňky, snižují zarudnutí a regulují tvorbu mazu. Jakýpak mačkání, pěkně rychlá poprava!

Vlastnosti a výhody

  • Gel, co posílá nežity a džubáky na věčnost
  • Rychlejší hojení než při krvavým rozďoubání
  • Z uhráka kunďákem za pár dní
  • Praktická malá tuba, která je dycky ready
  • Hrdě vyrobeno v Česku

Mistr kat

Žádnej tribunál, předej džubáka rovnou do péče mistra kata. Zit Slayer je způsob, jak se rychle zbavit nežitů, se kterejma si nechceš špinit ruce.

Always ready

Co je malý, to je i praktický. A vydrží ti fakt dlouho. Schovej tubu doma do šuplíku a buď vždycky ready! Až se na čele urodí novej vrh jebáků, jak když najdeš.

Le akné

Příčiny akné jsou věda, na ty jsme zatím krátký. Zit Slayer ti ale pomůže s nežitama na kůži díky obsahu kyseliny salicylové, síry a soli PCA.

Ruce pryč

Pupeny jsou malý sopky plný hnisu. Když je mačkáš, roznášíš si ten hegeš všude možně. A to fakt nechceš. Takže hnacky pryč, vytas na ně Slayera!

Jak používat

Tenhle gel funguje v režimu „namaž a zapomeň“. Mázni na nežit (ideálně na umytou kůži před spaním, ideálně ale i 3× během dne) a nech působit. Opakuj, dokud problém nezmizí.

PRO TIP: Každej máme nutkání pupeny mordovat nehtama. Je to ale chyba, která jenom prodlužuje hojení. Drž proto hnacky na uzdě a nech makat Slayera.

Složení

Voda, Denaturovaný etanol, Propanediol, Butylene Glycol, Kyselina salicylová, PEG-30 Castor Oil, Dipotassium Glycyrrhizate, Xantanová guma, Zinc PCA, Hydroxid sodný, Síra, Kyselina mléčná, Peprnomátová silice, Fenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Limonene.

Parametry
Objem 15 ml
Velikost balení Cestovní balení, Standardní balení, Vhodné do letadla
Určení Pro muže