Doprava od 59 Kč a nad 1500 Kč ZDARMA 🏎

Péče o vlasy - Objem - 400 ml

Péče o vlasy je základ pro dokonalý vzhled vlasů i celého účesu. Máme pro tebe kvalitní šampony na mytí vlasů i pokožky hlavy, šampony proti lupům či padání vlasů. Vlasová tonika, oleje i kondicionéry. Vše pro vyživení a hydrataci pokožky hlavy, zdravému růstu vlasů a ochranu kořínků či vlasů před poškozením. Kondicionéry pro snadné rozčesávání a ochranu, nebo i oleje na vlasy s hloubkovou výživou a regeneraci suchých i mastných vlasů.

Zobrazit více

Jakou zvolit péči o vlasy

Základem pěkného účesu jsou zdravé vlasy. Ty bez lupů, které nepadají po každé, když uvidí hřeben. Vlasy bez příliš mastné nebo suché pokožky. K tomu je potřeba dodat vlasům potřebné živiny, důkladné a přitom šetrné mytí a hydrataci.

Zdravější vlasy

Zamezí padání vlasů

Zbaví tě lupů a zamezí jejich tvorbě

Vyživí, hydratuje a ochrání vlasy i pokožku hlavy

Taková masáž hlavy je příliš návyková, tak pozor ať v koupelně netrávíš celé dny

Šampony na vlasy

Co je na šamponu tak zázračného? Použít sprcháč, jar nebo čistič na auto... není to stejné? Chlape, chápeme tvé tužby, ale bohužel, s tím čím myješ kapotu na vlasy nechoď. To samé platí pro extra výhodné šampony z drogérky, které mají skvělý marketing, ale na kvalitu produktu už nezbyly finance. Nebo chceš riskovat padání vlasů, lupy, podrážděnou pokožku a vysušené vlasy? Pokud ano, můžeš přestat číst, tobě už není pomoci - rovnou přejdi do sekce "péče o holou hlavu"

Stále jsi tu? Kvalitní šampony na vlasy ti zajistí nejen šetrné, ale hlavně účinné mytí, které zbaví pokožku hlavy i vlasy nečistot a přebytečné mastnoty. Pomohou ti vyrovnat rovnováhu ve vlasech a zabrání tak nadmědné produkci mazu. Některé účinně bojují s lupy nebo padáním vlasů. Jejich vyživující a hydratační složky zajistí, že nebudeš mít vysušenou pokožku hlavy, která může i velmi nepříjemně svědit.

Šampony na všechny tvé vlasové problémy

Běžné mytí, proti lupům i padání vlasů

Kvalitní šampon zajistí zdravější a vyživené vlasy, které nepadají

Lepší mycí účinky

O jeden produkt v koupelně navíc, ale ty benefity za to stojí

Kondicionéry na vlasy

Kondicionér na vlasy slouží převážně k dodatečné péči o vlasy. Aplikuje se po mytí vlasů, nechává se pár minut působit, aby jeho složky měli dostatečný prostor a účinek tak byl co nejlepší. Poté se kondicionér oplachuje (některé jsou bezoplachové). Primární účel je výživa, hydratace a péče o vlasy. Zabrání třepení vlasů a pomůže k lepšímu rozčesávání v případě dlouhých vlasů. Pokud potřebuješ ještě více pečovat o své vlasy, aby byly zdravé a vyživené, je kondicionér ideální volbou. Doporučujeme ho převážně pro středně dlouhé až dlouhé vlasy, kde využiješ všechny jeho benefity.

Vyživuje a hydratuje vlasy

Chrání vlasy a zabraňuje třepení

Pro lepší rozčesávání vlasů a proti zacuchání

Musí se nechat chvíli působit, zabere trochu času navíc

Vlasová tonika

Tonika na vlasy nabízíme v několika variantách. Některé vlasy vyživují, dodávají fixaci, hydratují a pečují i o pokožku hlavy. Pomáhají s bojem proti lupům, padání vlasů i příliš suchou nebo mastnou pokožkou hlavy. Některá tonika mají i chladivý účinek, který je na pokožce hlavy velmi příjemný. Dopřej si velice příjemný pocit a pečuj o své vlasy, které budou díky toniku vypadat skvěle a hlavně zdravě.

Prospěšné pro pokožku hlavy i vlasy

Hydratují, vyživují a chráni vlasy

Některá tonika zamezují padání vlasů nebo tvorbě lupů

Příjemě působí na pokožku hlavy a některé i chladí

Není k pití...sorry, gin & tonic si dej raději na baru

Oleje na vlasy

Olej co je na vlasy?...Většina lidí bojuje s mastnou pokožkou hlavy, tak proč ještě olej? Tento olej slouží k vyživení pokožky hlavy, posílení a ochranu kořínků vlasů nebo i proti padání vlasů. Aplikuje se přímo na pokožku hlavy co nejvíce ke kořínkům vlasů pro maximální účinek.

Hydratuje a vyživuje pokožku hlavy

Chrání a vyživuje kořínky vlasů

Pomáhá udržet zdravou rovnováhu na pokožce hlavy

Žádné mínusy, jen benefity pro zdraví tvých vlasů a pokožky hlavy


Padají ti vlasy? Můžeš tomu zabránit dřív než bude pozdě ⏱

Padají ti vlasy? Můžeš tomu zabránit dřív než bude pozdě ⏱

Až 70 % mužů se potýká s plešatěním. Patříš mězi ně? Pomůžeme ti zamezit padání vlasů a vysvětlíme, proč k tomu dochází. Určitě nechceš mít na hlavě ostrůvek a rozloučit se se svou hřívou, když ti tak sluší! My chlapi jsme celkem tvrďáci, dokud  nepřijde na vypadávání vlasů a velké kouty. Na tento problém jsme dost citliví a uděláme vše pro to, abychom tomu zabránili. Co je tím tajemstvím proč vlasy vypadávají a jak tomu můžeš zabránit?