Doprava od 59 Kč a nad 1500 Kč ZDARMA 🏎

Péče o vousy - Štětiny - Termoplastické

Kvalitní péče o vousy i dlouhý plnovous pro zdravé a skvěle vypadající poddajné vousy. Dodej jim ten správný tvar a vzhled, zbav se vysušených vousů i pokožky pod nimi. Pokud ti vousy ještě tolik nerosou, pomůže ti podpora růstu vousů. S kvalitní kosmetikou na vousy zabráníš nejen nepříjemnému svědění pokožky pod vousy, ale i podráždění a suché pokožce. Balzámy na vousy, olejíčky na vousy, vosky i speciální šampony na vousy pro všechny vousáče.

Zobrazit více

Jak správně pečovat o vousy?

Péče o vousy je základem hygieny každého muže a jeho skvělého vzhledu. Nikdo nechce mít neforemné a rozcuchané vousy, které svědí. Kosmetika na vousy je velmi oblíbená nejen pro své vlastnosti, ale i pro vůní a snadné použití. Pokud ti stačí jen základ na vousy, doporučujeme použít speciální šampon a olej na vousy. Pokud se chceš o vousy starat opravdu dobře, dát jim ten správný tvar a vzhled, můžeš si vybrat i z dalších produktů na vousy.

Pečující oleje na vousy

Olej na vousy je skvělý základ každého vousáče, který nosí strniště ale i velmi dlouhý plnovous. Pokožce i vousům dádává živiny a potřebnou hydrataci. Díky tomu jsou vousy měkčí a tím lépe tvárné. Vousy nebudou nikde trčet a také tě olejíček zbaví nepříjemného svědění pokožky.

Balzámy pro péči a tvar vousů

Balzám na vousy je skvělý pro v péči o delší vousy. Od oleje se zásadně liší svou konzistencí, díky které se vousy lépe tvarují a udrží vous v dobrém stavu po celý den. Hydratuje a vyživuje vousy, zabraňuje svědění pokožky pod nimi. Doporučujeme ho spíše pro delší vousy, ale pokud máš vousy kratší a vyhovuje ti tužší konzistence, můžeš ho použít namísto oleje.

Vosk pro fixaci vousu a kníru

Vosk na vousy je ideální pro tvarování i velkého kníru či celého vousu. Díky obsahu včelího vosku je tato konzistence nejtužší a díky tomu podrží i ten nejneposednější knír i vous. Při aplikaci ho stačí promnutím mezi prsty zahřát, ve vousech pak ztvrdne v požadovaném tvaru.

Šampony na mytí vousů

Vousy nejsou vlasy a proto pro ně patří speciální šampon, který má správné pH, aby nevysušoval a nedráždil pokožku pod vousy. Je skvělý v tom, že vousy změkčuje (to oceníš ty, i tvá drahá polovička) a tím se stávají tvárnějšími, neodstávají a s použitím balzámu jim snadno dodáš skvělý a urovnaný vzhled. Pravidelným používáním zabráníš svědění pokožky, což ocení každý vousáč.

Podpora růstu vousů

Probuď spící vousy a nakopni je k růstu. Pokud máš ve vousech holá místa, kde nic neroste, pomož si přírodním přípravkem na podporu růstu vousů. Ten povzbudí růst vousů a skvělý plnovous je na světě. Neočekávej však zázraky přes noc, takový elixír ještě nikdo nevymyslel.

Pokud ti vousy rostou jen trochu, ale chtěl by jsi to popohnat, elixír na podporu růstu vousů ti pomůže vše urychlit, ale nečekej plnovous přes noc, takto tvé tělo nefunguje. Dej tomu čas a potřebnou péči, starej se o pokožku i důkladným mytím. Pomůže ti i kartáč na vousy, který pokožku prokrví, což k vede k lepšímu růstu vousů

Jestli ti vousy ještě nerostou, podívej se na tátu nebo dědu, jestli jim vousy rostou. Genetiku jsi po nich zdědil, tak se podívej přes stroj času, zda má tvé tělo ambice na růst vousů. K růstu ti pomůže i lepší strava, ale pokud nic neroste, je to opravdu náročný boj. Pustíš se do boje za pořádný vous?

Kartáče na vousy

U kartáčů na vousy je zásadní zvolit tu správnou tvrdost, někomu vyhovují měkké štětiny a někomu tvrdé. Vousy mechanicky pročistí, zbaví tě odumřelých vousů i buněk, které se přirozeně obnovují. Pro pokožku je to velmi příjemné, až návykové. Kartáčování prokrvuje pokožku a tím i pomáhá k lepšímu růstu vousů. Učešeš si s ním vousy a pomůžeš jim dát ten správný směr.

Hřebeny na knír a vousy

Správný vousáč má i svůj hřeben na vousy, kterým skvěle naneseš olej a balzám do celé délky vousů. Vousy s ním skvěle pročešeš a dáš jim ten správný směr. Proč používat hřeben na vousy a nesáhnout po hřebenu na vlasy? Hřeben na vousy opravdu nemá patent na luxusní vousy, ale při používání ho trochu zamastíš olejem, balzámem nebo voskem...a to do vlasů tahat nechceš. Navíc tyhle hřebeny na vousy mají optimální velikost, lépe se s nimi pracuje a udržuje v čistotě.

Pečující tonikum na vousy

Pro dokonalou péči o vousy, hydrataci a hlavně příjemný pocit při aplikaci je vousáčské tonikum naprosto skvělé. Pokud hledáš nemastnou alternativu oleje na vousy, máš dvě možnosti. Aplikovat oleje mnohem méně (nejspíš ho dáváš zbytečně moc, vous po něm nesmí být mastný), nebo sáhnout po toniku na vousy. Vyživí, hydratuje a chrání vousy před poškozením.


Jak zabránit svědění pod vousy

Jak zabránit svědění pod vousy

Chceš si nechat narůst plnovous, ale to nesnesitelné svědění pod vousy tě přivádí k šílenství? Zastav! Dřív než si vousy ze zoufalství začneš holit, můžeš svědění zabránit a vypěstovat si pořádný vous se spokojenou pokožkou. Zbav se svědění pod vousy, poradíme ti jak na to.


Jak podpořit rychlejší růst vousů

Jak podpořit rychlejší růst vousů

Chceš si nechat narůst plnovous a nebo jen zaplnit holá místa ve vousech, aby jsi nevypadalo jako oškubané kuře? Vypěstuj si plnovous díky přípravkům na podporu růstu vousů a podpoř ho i v dalších směrech pro opravdu nejlepší efekt. Co růst vousů způsobuje, jak ho podpořit a proč někomu vousy vůbec nerostou? Důvodů je spousta, některé z nich jsou řešitelné, jiné jen čekají na správnou chvíli.


Správné mytí a péče o vousy

Správné mytí a péče o vousy

Víč co odlišuje skvěle vypadající vous od toho nevzhledného? Správná péče! Mít vous, to je paráda, ale o tu je potřeba se starat. Balzámy a olejíčky na vousy jsou pro tebe už nezbytná věc, ale co takové správné mytí vousů? Poradíme ti, čím si máš vousy umývat a proč je to dobré. Dozvíš se také jak často by si směl vous umývat a proč ti třeba nefunguje podpora růstu vousů. V čem je ten "zakopaný pes" a co vousáče nejvíc trápí a dělí od opravdu skvělého a zdravého vousu.