Doprava od 59 Kč a nad 1500 Kč ZDARMA 🏎

Pre-styler - Hmotnost - 20 g

Prestyler se používá pro lehký styling vlasů, kterým dodá skvělý objem a lehkou fixaci. Je jako předskokan, který můžeš kombinovat s dalším stylingem (pastou na vlasy, pomádou, hlínou atd.). Díky jejich kombinaci dosáhneš lepšího objemu i skvělé fixace. Mezi pre-stylery patří pudr na vlasy, slaná voda a stylingové tonikum. Snadno se používají a jsou vhodné pro středně dlouhé až dlouhé vlasy zejména pro ležérní účesy, které potřebují objem. Vyber si svůj prestyler od značky Slick Gorilla, Uppercut, Noberu a další.

Zobrazit více

Proč si vybrat pre-styler na vlasy

Prestyler je pro tebe ideální doplněk pro úpravu účesu, pokud tvůj hlavní styling nemá vše, po čem toužíš. Pravděpodobně máš účes skvěle zafixovaný, ale něco tomu chybí. Je to objem? Matnější vzhled nebo textura? To vše ti prestyler nabídne. Můžeš ho kombinovat a vytvořit tak mnohem lepší účes. Díky postupu pak docílíš požadovaných výsledků - například když použiješ pudr do vlasů a následně pastu, budeš mít o něco lepší objem a skvělou texturu účesu. Při opačném postupu (první pasta poté pudr), docílíš mnohem lepšího objemu a a k tomu i trochu lepší textury vlasů. Oba produkty pak můžeš používat i samostatně, podle toho, co potřebuješ.

Lehká fixace účesu

Polomatný až matný vzhled účesu

Vlasy nezatěžuje

Dodává účesu objem

Skvěle se kombinuje s pastou, pomádou, hlínou a dalšími produkty na vlasy

Žádné mínus - S prestylerem doladíš účes k dokonalosti

Typy pre-stylerů

Mezi prestylery patří pudr na vlasy, slaná voda nebo stylingové tonikum. Přinesou tvému účesu výhody, které mu chybí.

Slaná voda na vlasy

Slaná voda se stejně jako stylingové tonikum aplikují do suchých, ale i mokrých vlasů, které je potřeba poté vyfoukat. Nabízí však lepší objem i fixaci spolu s texturou účesu.

Skvělá textura účesu

Lehká fixace vlasů

Matný účes

Objem účesu

Velmi citlivou pokožku hlavy může dráždit

Pudr na vlasy

Pudr je opak tonika i slaného spreje na vlasy, jelikož je v práškové formě a vlasy není třeba vysoušet po jeho aplikaci. Dodává perfektní objem účesu, lehkou fixci a zcela přirozený matný účes. Vlasy nezatěžuje, ale také je nevyživuje a ani nehydratuje, není to jeho prací.

Textura účesu

Lehká fixace vlasů

Skvělý objem účesu

Přirozeně matný účes

Absorbuje mastnotu a pot z vlasů jako suchý šampon

Vlasy nevyživuje a nehydratuje jako tonikum (není to jeho prací)

Stylingové tonikum na vlasy

Tonika na vlasy existují v mnoha formách - pečující a vyživující, ty které řeší problém s lupy či padáním vlasů a nebo stylingové tonika. Právě tyhle stylingové tonika zajistí mírnou fixaci, objem a skvělé vyživení vlasů i pokožky hlavy. Zázračně lepší výsledky jako v případě pudru nebo slané vody ve vzhledu účesu nečekej, jeho hlavní benefit je v péči o pokožku a vlasy.

Lehká fixace

Objem účesu (menší než v případě pudru či slaného spreje)

Vyživuje a hydratuje vlasy i pokožku hlavy po celou dobu

Z prestylerů nabízí nejmenší objem účesu


Jak vybrat ten nejlepší styling pro úpravu účesu

Jak vybrat ten nejlepší styling pro úpravu účesu

Pořád váháte, který stylingový produkt je pro vás ten pravý? Pomáda nebo pasta na vlasy? A co takto slaná voda, pudr, hlína, gel nebo vosk? Je toho opravdu hodně, ale díky tomuto článku si budete umět vybrat ten správný produkt pro vaše vlasy a dokonalý účes.