Využij Letní SLEVY na pánskou kosmetiku🏝️

Přípravky na holení pro muže - Reuzel

Produkty pro hladké holení vousů, hlavy i celého těla pro muže. Zabraní podráždění pokožky i vyrážkám po holení. Vousy díky těmto produktům změknou aby se dobře holily. Holící přípravky pomáhají i pokožce, kterou připraví na hladké a bezpečné holení. Hydratuje ji, zvláčňuje a otevírá póry. Ať už si holíš celé vousy, jejich kontury nebo i vlasy na hlavě, je pro tebe zásadní používát správnou pěnu na holení nebo také gel, krém či mýdlo pro tradiční holení jako v Barbershopu.

Zobrazit více

Jaký přípravek použít na holení

Vybrat ten správný přípravek na holení vousů je snažší, než se může zdát. Na výběr máš klasickou pěnu na holení, krém na holení a nebo transparentní gel na holení. Pro tradiční postup je skvělé mýdlo na holení vousů. Jaký je v nich rozdíl a co se k čemu více hodí?

Tradiční holení mýdlem jako v barbershopu

Luxusní barbershopy, které dbají na tradiční postupy, používají mýdlo pro oholení vousů. To stačí štětkou vyšlehat do bohté pěny a nanést ji na holení místa. Velkou výhodou u mýdla na holení je jeho nízká spotřeba. Prvotní pořízení se může zdát dražší, ve skutečnosti jde o nejlevnější formu holení. Proč? Pro oholení vousů ti postačí nabrat nehtem trochu mýdla, vložit do misky na holení a vyšlehat navlhčenou štětkou. Z kousku mýdla o velikosti nehtu malíčku tak vyšleháš velké množství pěny, které je pro oholení ideální.

Klasická pěna na holení

Pěnu v tlakové nádobce je nejpoužívanější médium pro holení. Není potřeba pěnu šlehat nebo ji jinak připravovat, ale pouze nanést na holení místa. Velkou nevýhodou je spotřeba, ale pokud nemáš na oholení dostatek času, je to ideální volbou.

Krém na holení

Krém je méně častou formou pro holení. Je to něco mezi gelem a mýdlem na holení. Krém můžeš nanést a začít holit a nebo ji vyšlehat stejně jako mýdlo na holení. Z krému tak snadno vytvoříš také velmi bohatou pěnu. Krém pro holení vouců je ideální třeba na cesty nebo pokud občas nastanou situace, kdy není čas vyšlehávat pěnu.

Transparentní gel na holení

Gely na holení má transparentní konzistenci, takže skvěle vidíš na holení místa. To se skvěle hodí pro zaholení kontur, kde potřebuješ lépe vidět na tvar vousů, kde a jak rostou.

Holení tvrdých vousů

Patříš mezi tvrdovousáče? Pokud se ti při holení neustále tupí žiletky, a celkově není holení vůbec snadné, máme pro tebe skvělý tip. Krom přípravku na holení ti skvěle pomůže i olej před holením spolu s napářkou horkým ručníkem. Vousy tím ještě více změknou. Holení tvrdých vousů není žádná věda, jen to zabere více času a hlavně relaxu s horkým ručníkem na obličeji, který necháš krátkou chvíli působit.