Doprava od 59 Kč a nad 1500 Kč ZDARMA 🏎

Produkty pro muže proti vypadávání vlasů - Objem - 150 ml

Produkty pro muže, které zamezují padání vlasů, podporují vlasové kořínky, růst a celkové zdravý vlasů. Působí proti DHT (Dihydrotestosteron) i alopecii které vypadávání vlasů způsobuje. Pečuje o vlasový folikul ze kterého vlasy vyrůstají, prodlužují jejich cyklus a celkově zamezují padání vlasů.

Zobrazit více

Jak zabránit vypadávání vlasů?

Vlasy mají svůj přirozený cyklus během kterého z vlasového folikolu vlas roste, ale na konci tohoto cyklu přirozeně vypadne. Problém nastává, pokud se tento cyklus začne zkracovat, folikula se zmenšuje až jednou úplně zanikne. Po zániku vlasového folikulu je už obnovení nemožné (možné pouze chirurgicky). Proto je potřeba o vlasy pečovat tak, aby k tomu nedošlo.

Pokud máš v rodině někoho, komu vlasy padají, je dost pravděpodobné, že to postihne i tebe. Preventivně můžeš o vlasy a celou pokožku hlavy pečovat a vypadávání vlasů úplně zabránit. Pokud ti již vlasy padají, je také šance, že vypadávání zastavíš a růst vlasů se ti i se zdravým cyklem obnoví. K tomu slouží řada produktů, ať už šampony proti vypadávání vlasů, tonika, oleje, kondicionéry a nebo pro vnitřní užití i doplňky stravy.

Tyto produkty zmírňují účinky DHT, hormon Dihydrotestosteron, který se přeměňuje z testosteronu, nejčastěji pokud ho máš příliš mnoho. Hormon DHT se vyplavuje do vlasových kořínků, kde postupně zmenšuje vlasový folikul, až dojde k úplnému zániku a ztrátě vlasů. Působení tohoto hormonu můžeš účinně zmírnit i úplně zastavit a obnovit vlasový růst. Produkty působí i při alopecii, zmírňují problémy, které napáchal nevhodný šampon (agresivní šampony z drogerie za velmi lákavou cenu může napáchat velké škody) nebo dokonce obyčejný sprchový gel, který na vlasy není vhodný.

Proč mužům padají vlasy?

  • Nevhodný šampony na vlasy
  • Používání nevhodného mycího přípravku (sprchové gely a další)
  • Genetická predispozice, kterou dědíme
  • DHT (Dihydrotestosteron), který se tvoří z přemýry testosteronu
  • Dlouhodobý stres může zvýšit padání vlasů
  • Nedostatek vitamínů skupiny B, železa a zinku může způsobit padání vlasů


Výhody používání produktů proti ztrátě vlasů

Zamezuje působení hormonu DHT

Zastavuje padání vlasů z mnoha dalších příčin

Podporuje zdraví a vitalitu vlasů

Obnovuje vlasové folikuly

Podporuje růst a posiluje vlasy

Nepomůže tam, kde už dlouho nic neroste


Padají ti vlasy? Můžeš tomu zabránit dřív než bude pozdě ⏱

Padají ti vlasy? Můžeš tomu zabránit dřív než bude pozdě ⏱

Až 70 % mužů se potýká s plešatěním. Patříš mězi ně? Pomůžeme ti zamezit padání vlasů a vysvětlíme, proč k tomu dochází. Určitě nechceš mít na hlavě ostrůvek a rozloučit se se svou hřívou, když ti tak sluší! My chlapi jsme celkem tvrďáci, dokud  nepřijde na vypadávání vlasů a velké kouty. Na tento problém jsme dost citliví a uděláme vše pro to, abychom tomu zabránili. Co je tím tajemstvím proč vlasy vypadávají a jak tomu můžeš zabránit?