Doprava od 59 Kč a nad 1500 Kč ZDARMA 🏎

Proti šedinám ve vlasech - Vzhled - Pololesklý

Máš šediny ve vlasech a chceš je skrýt, aby nešly vidět? Tyhle produkty jsou idální pro muže na ztmavení šedivých vlasů a sjednocení tmavého odstínu. Pomocí pigmentace se světlé a šedivé vlasy ztmavují bez nutnosti celkového barvení všech vlasů. Díky tomu budeš mít vlasy vždy přirozeně tmavé, bez šedin a odrostů.

Zobrazit více

Příravky pro ztmavení šedin nebo barvení vlasů?

Zbavit se šedin ve vlasech můžeš dvěma způsoby. Každý mé své výhody i nevýhody, záleží vždy na rozsahu šedin a na celkovém odstínu vlasů.

Produkty pro ztmavení vlasů

První možností je zbarvit vlasy snadným použitím produktů pro ztmavení, jako jsou šampony, pěny, stylingové přípravky nebo kondicionéry k tomu určené. Ty obsahují pigmenty, které se zachytí ve vlasech a přirozeně je tak ztmaví do jednotné barvy. Vytváří postupným používáním přirozeně tmavé vlasy bez šedin.


Výhody a nevýhody používání přípravků pro ztmavení vlasů

Sjednotí odstín všech vlasů

Účinně zbarvuje šedé vlasy

Výsledek vypadá přírozeně

Při každém použití produktu se barva obnoví i u nově dorostených vlasů

Nevhodné pokud chceš zachovat světlý odstín vlasů (Vlasy pouze ztmavuje)

Celkové barvení vlasů

Druhou možností je barvení všech vlasů pro dosažení jednotného odstínu. Je to mnohem nákladnější a časově náročnější proces, který je dobré nechat na odborníkovi. Je potřeba vlasy často dobarvovat skrz nově dorůstající vlasy, které mají viditelně odlišné (šedý) odstín. Celkové barvení doporučujeme jen v případě, že máš světlější vlasy, a tento odstín si chceš udržet.


Výhody a nevýhody celkového barvení vlasů

Sjednotí odstín všech vlasů

Vytvoří požadovanou barvu a odstín

Barvení je nákladné a časově náročné

Po pár týdnech jdou vidět nepřirozené odrosty s původním odstínem

Barvení se musí často opakovat