Doprava od 59 Kč a nad 1500 Kč ZDARMA 🏎

Šampony - Objem - 230 ml

Velmi kvalitní šampony na vlasy, které mají skvělé mycí účinky, zbavují lupů, zamezují padání vlasů a dokonce je vyživují a hydratují. Pečují i o pokožku hlavy a pomáhají jí nastavit správnou rovnováhu produkci mazu. Vyber si šampon podle potřeb ať už na denní použití, proti lupům, padání vlasů, ochranu a výživu nebo i hloubkové mytí a regeneraci. Zbaví tě zbylého stylingu ve vlasech a zamezí podráždění.

Zobrazit více

Šampon na vlasy nebo sprcháč? Jaký je rozdíl?

Šampon, sprcháč, Jar...jedno mají společného - konzistence. Tam to ale začíná i končí. Na tvou otázku, proč používat na vlasy pouze šampon máme jednoduchou odpověď. Chceš lupy? Vypadané kouty nebo celé vlasy? Suché vlasy a podrážděnou pokožku co svědí? Pokud tyhle problémy uvítáš, tak do toho - nabízíme i sprcháče. Pokud ne, čti dál...

Šampony mají zásadní rozdíl ve složení, které je uzpůsobenu pokožce hlavy a vlasům. Ty potřebují komplexnější péči než tvé tělo. Šampony také mají jiné pH než sprchové gely. Šampon i sprchový gel májí sice mycí složky, které zbavují nečistot, ale rozdíl je v jejich síle, účinnosti a následné péči. Sprchové gely by tvou pokožku hlavy a vlasy příliš vysušil, přivodil ti v lepším případě lupy i padání vlasů. Proto je na vlasy vhodný pouze šampon, který vlasy vyživuje, hydratuje a nastavuje správné pH pokožky hlavy. Zamezí tak nadměrné tvorbě mazu nebo příliš suché pokožce. Zabrání vzniku kvasinek a bakterií, které mají za následek vznik lupů a další kožní problémy.

Jaký šampon vybrat?

Šampony dělíme na ty pro denní použití a ty, které řeší konkrétní problém na tvé pokožce hlavy a ve vlasech. Všechny jsou uzpůsobeny pro šetrné a účinné mytí vlasů a skalpu.

Šampon na denní mytí vlasů

Šampony na denní mytí (jak už název napovídá) jsou uzpůsobeny pro každodenní použití. Vlasy se doporučují mýt v ideálním případě zhruba 3x týdně, záleží však na jejich znečistění a mastnotě. V tomto případě máš jistotu, že při každodenním mytí nebudou tvé vlasy vysušené. Doporučujeme tento typ šamponů používat i při mytí pomocí speciálních šamponů, které mají silnější účinky a je dobré šampony střídat.

Pro dokonalé mytí vlasů i pokožky hlavy

Uzpůsobené pro každodenní mytí vlasů

Šetrně ale účinně zbavuje nečistot

Hydratuje a vyživuje pokožku

Šampony proti lupům

Tyhle šampony zabraňují tvorbě lupů a pomáhají tě jich zbavit. Tento šampon můžeš používat i preventivně a zabránit tak jejich vzniku, pokud se ti lupy tvoří jen v určitém období (nejčastěji v zimě). Lupy mohou vznikat přesušením pokožky (třeba i klimatizací) nebo přemnožení kvasinek a bakterií na pokožce hlavy. Taková pokožka se brání nadměrnou produkcí kožních buněk, aby co nejrychleji odstranila ty staré, které jsou suché nebo postižené bakterií. V horším případě může pokožka s lupy velmi svědit s čímž ti tento šampon také pomůže díky složkám, které zklidňují pokožku hlavy.

Zbavuje lupů ve vlasech

Zamezuje tvorbě lupů

Zabraňuje přemnožení kvasinek a bakterií na pokožce hlavy

Doporučujeme používat i preventivně

Šampony proti padání vlasů

Holá hlava, kouty nebo ostrůvek - největší strašák každého chlapa. Padání vlasů můžeš předejít pomocí speciálních šamponů, které podporují zdravý růst vlasů, posilují jejich kořínky a zabraňují padání. To je často způsobeno nerovnováhou hormonů, nezdravým stravováním, stresem, genetickou predispozicí i nadbytkem DHT. Tyhle šampony účinně vyživují vlasy i kořínky vlasů, napomáhají lepší cirkulaci krve a tím zachraňují skomírající kořínky, které postupně zanikají.

Zamezuje padání vlasů

Podporuje zdravý růst vlasů

Hydratuje, vyživuje a pečuje o vlasové kořínky

Čistí pokožku hlavy a zbavuje ji nadbytečného DHT, které padání způsobuje

Podporuje cirkulaci krve

Nefunguje na holou hlavu bez vlasů - kde nic neroste, není co zachraňovat

Hloubkově čistící a revitalizační šampony

Šampony tohoto typu jsou určené pro zbavení usazených nečistot, na které jsou klasické šampony příliš slabé. Může jít o znečištění, nebo i vlasový styling, který je odolný vůči vodě. Šampony tvé vlasy také revitalizují aby byly nejen čisté, ale i zdravé a hydratované.

Čistí vlasy i pokožku hlavy více do hloubky

Vymyje i styling, který je odolný vůči vodě

Vlasy revitalizuje a regeneruje

Suché šampony

Speciální šampony, které nepotřebují k mytí žádnou vodu. Jedná se o šampon ve spreji, který do sebe vstřebává a zakrývá mastnotu z vlasů, čistí vlasy  po celé jejich délce a dodává tak svěží vzhled. Je tak vhodný na cestování, pokud nemáš po ruce sprchu nebo ji jen nestíháš. Doporučuje se kombinovat s klasickým mytím vlasů, nejedná se o úplnou náhradu klasického mytí a šamponů.

Čistí vlasy kdekoli a bez vody

Vstřebává a zakrývá mastnotu vlasů

Je ideální na cesty a situace, kdy není potřeba vlasy kompletně umýt nebo na to jen není čas


Padají ti vlasy? Můžeš tomu zabránit dřív než bude pozdě ⏱

Padají ti vlasy? Můžeš tomu zabránit dřív než bude pozdě ⏱

Až 70 % mužů se potýká s plešatěním. Patříš mězi ně? Pomůžeme ti zamezit padání vlasů a vysvětlíme, proč k tomu dochází. Určitě nechceš mít na hlavě ostrůvek a rozloučit se se svou hřívou, když ti tak sluší! My chlapi jsme celkem tvrďáci, dokud  nepřijde na vypadávání vlasů a velké kouty. Na tento problém jsme dost citliví a uděláme vše pro to, abychom tomu zabránili. Co je tím tajemstvím proč vlasy vypadávají a jak tomu můžeš zabránit?