Doprava od 59 Kč a nad 1500 Kč ZDARMA 🏎

Tonikum na vousy - Produktová řada - Sandalwood

Tonikum na vousy pro jejich vyživení, jemnost a dokonalou péči. Používá se jak na krátký, tak i dlouhý plnovous, který perfektně osvěží nejen v parném létě. Dodá pokožce a vousům potřebnou hydrataci, zamezí lámání a třepení vousů. Chrání vousy před poškozením a dodává jim potřebné živiny.

Zobrazit více

K čemu je dobré tonikum na vousy

Každý vousáč určitě zná ty chvíle, kdy má ve vousech saharu. Vysušené vousy a suchá pokožka, která může nepříjemně svědit. Takové vousy jsou náchylné na poškození, lámou se a nedaří se je vůbec tvarovat. Tonikum tvému vousu přináší silnou dávku hydratace, působí proti suchosti a vstřebává se do pokožky i vousů, kde přináší další prospěšné látky - živiny a vitamíny pro zdraví a ochranu vousů.

Tonikum na vousy působí nejen proti suché pokožce a suchým vousům, ale i jako zjemnění tvrdých vousů, které se pak lépe upravují. Pokožku příjemně osvěží a dodá vůni. Působí proti lupům ve vousech a stimuluje průtok krve pro lepší a zdravý růst vousů. Zamezuje podráždění pokožky a zbavuje ji nepříjemného svědění.

Kdy používat vousáčské tonikum

Tonikum můžeš prakticky použít kdykoli, na osvěžení a nebo pro každodenní péči o vousy. Ideální je aplikovat tonikum po sprše, nastříkat potřebné množství a rukou vmasírovat.

Tonikum jako náhrada oleje na vousy

Výživa, hydratace, ochrana a celková péče o vousy - to zní jako vlastnosti olejíčků na vousy. Ano, opravdu se může zdát, že tonikum na vousy má stejné účinky jako olej na vousy. U tonika na vousy však očekávaj mnohem intenzivnější osvěžení. Olej na vousy je zase přeborník ve výživě a hloubkové hydrataci. Proč? Směs olejů má schopnost dostat se mnohem hlouběji do vousu, kam se tonikum nedostane.

Je tedy lepší olej na vousy? Oba produkty jsou pro vousy prospěšné trochu jinak, proto není třeba je srovnávat. Každý má své silné stránky. Olej více vyživuje a pečuje do hloubky, tonikum na vousy více osvěžuje a nemá mastné složení.

Tonikum na vousy proti lupům

Máš ve vousech lupy nebo jen suchou pokožku? S tím ti tonikum skvěle pomůže! Hydratuje a zamezuje tvorbě lupů u vousáčů.

Vlastnosti a výhody tonik na vousy

Naprosto úžasné osvěžení pokožky pod vousy

Silně hydratuje vousy i pokožku

Zbavuje vousy lupů a zamezuje jejich tvorbě

Vyživuje vousy i pokožku

Nemá mastné složení