Doprava od 59 Kč a nad 1500 Kč ZDARMA 🏎

Tonikum na vlasy pro muže - Produktová řada - Bulleit Bourbon

Pánské tonika na vlasy pro vyživení, péči ale i lehký styling. Některá tonika o vlasy pečují, jiné zbavují lupů nebo podporují růst vlasů a působí proti vypadávání vlasů. Nastavují rovnováhu pro suchou nebo příliš mastnou pokožku hlavy a udržují zdravé vlasy i vlasové kořínky.

Zobrazit více

Jeké vybrat tonikum na vlasy?

Vlasové tonikum je skvělý pomocník pro zdravé a dobře vypadající vlasy. Vyber si tonikum podle toho, co tvé vlasy potřebují.

Tonikum proti padání vlasů

Pokud ti padají vlasy nebo tomu chceš preventivně zamezit, je tohle tonikum pro tebe ideální. Mají povzbuzující složky, které dodávají vlasovému kořínku energii, prodlužují cyklus vlasů a zamezují působení DHT (Dihydrotestosteron), který způsobuje padání vlasů. Pomáhá také vyživovat, pečovat a udržovat vlasy zdravé

Zamezuje padání vlasů

Odbourává DHT z pokožky hlavy

Podporuje růst vlasů

Hydratuje a vyživuje vlasy i pokožku

Velmi příjemně působí na vlasy

Stylingová tonika na vlasy

Jestli máš jemné vlasy nebo nepotřebuješ extra pevný účes, je tohle naprosto skvělým produktem pro tebe. Stylingové tonikum vyživuje, hydratuje, ale také dodává vlasům lehkou fixaci. Neočekávej však, že ve vlasech zatvrdne, nebo že s ním vytvoříš zběsile pevné účesy. Fixaci má jen lehkou, skoro jako pudr na styling vlasů.

Hydratuje a vyživuje vlasy

Lehce fixuje účes

Příjemně voní

Vyživující a pečující tonika na vlasy

Vlasy potřebují hydrataci a živiny, které jim můžeš dodat tonikem. Pro tělo jsou zásadní živiny ze stravy, ale ty putují do celého těla. Tonikum účinně dodá vlasům potřebné živiny a hydrataci pro jejich zdraví a skvělý vzhled. Pomohou také upravit správnou produkci mazu a zamezí tvorbě lupům.

Skvěle hydratuje vlasy

Dodává vlasům živiny

Působí proti vysušení pokožky

Upravuje správnou produkci mazu

Pomáhá předcházet lupům