Doprava od 59 Kč a nad 1500 Kč ZDARMA 🏎

Vosky na vlasy - Objem - 150 ml

Vosk na vlasy je skvělý stylingový přípravek se silnou fixací a lesklýmpolomatným vzhledem. Pokud jsi sportovec nebo účes vystavuješ vodě a potu, je to ideální styling pro tebe. Díky obsahu včelího vosku bude tvůj účes odolný vůči vodě i pocení, takže si svůj styl udržíš při stížených podmínkách, kde jiný styling ztrácí plnou funkci.

Zobrazit více

Proč si vybrat vosk na vlasy

Vosk na vlasy zajistí nekompromisní styling, který vydrží po celý den, ikdyž lehce zmokneš, zapotíš se při sportu nebo v práci. Díky obsahu vosku více odolává vodě, to také znamená, že je potřeba jej vymýt hloubkově čistícím šamponem (alespoň jednou za čas). Je to daň za tyhle skvělé vlastnosti, který ti málokterý produkt pro úpravu účesu nabídne. Se středně silnou až velmi silnou fixací vykouzlíš přirozené účesy, které vydrží celý den. K tomu nabízí lesklý, pololesklý, ale i více matný vzhled - to záleží na daném produktu (vše najdeš v parametrech produktu).

Středně silná až velmi silná fixace

Lesklý až polomatný efekt účesu

Účes lze během dne upravovat

Odolá vodě a potu (třeba při sportu či dešti)

Pro 100% vymytí z vlasů použij hloubkově čistící šampon

Alternativa vosku na vlasy

Vosk na vlasy není jen tak pro každého. Jeho hlavní benefit je odolnost vůči vodě a potu. Pokud tuhle výhodu nevyužiješ, ale chceš podobný styling, bude pro tebe ideální pomáda, nebo gel na vlasy.

Pomáda na vlasy

Pomáda má podobnou fixaci jako je u vosku a často i lesklý až pololesklý vzhled. Najdou se však i takové pomády, které mají matný vzhled. Jsou na olejové bázi, ale potu a vodě odolávají méně, než v případě vosku.

Pomáda na vlasy má oproti vosku tyhle vlastnosti:

Podobná síla fixace

Lesklý až pololesklý vzled, najdou se i pomády s matným vzhledem

Méně zatěžuje vlasy, takže účes budou mít lepší objem

Nižší odolnost vůči vodě a potu

Gel na vlasy

Stylingový gel dodává účesu lesklý až pololesklý vzhled. Lze však docílit i více matného vzhledu při aplikaci menšího množství do suchých vlasů. Vlasy zafixuje velmi silně až extrémně. Ve ve vlasech zatvrne a podrží tak účes i v náročných podmínkách (vitr, kontakt s předměty). Je ideální pro více kreativní účesy při kterých gravitace nemá šanci tvůj účes zničit.

Gel na vlasy má oproti vosku tyhle vlastnosti:

Extra silná fixace, která zatvrdne

Množství gelu a typ aplikace (do mokrých/suchých vlasů) udává lesklý až polomatný efekt

Mnohem nižší odolnost vůči vodě a potu (po zaschnutí znovu plní svou funkci)

Účes nelze během dne upravovat


Jak vybrat ten nejlepší styling pro úpravu účesu

Jak vybrat ten nejlepší styling pro úpravu účesu

Pořád váháte, který stylingový produkt je pro vás ten pravý? Pomáda nebo pasta na vlasy? A co takto slaná voda, pudr, hlína, gel nebo vosk? Je toho opravdu hodně, ale díky tomuto článku si budete umět vybrat ten správný produkt pro vaše vlasy a dokonalý účes.