15% sleva ke dni otců při nákupu nad 800 Kč🎁 Slevový kód "SUPERTATA"

Tonika pro výživu, hydrataci a péči o vlasy - Vzhled - Lesklý

Tonikum pro muže na vlasy, které vyživuje, hydratuje a skvěle působí na vlasy i pokožku hlavy. Nastavuje zdravou produkci mazu, takže ti pomůže proti příliš suché nebo mastné pokožce hlavy. Revitalizuje vlasové kořínky a podporuje zdravý růst vlasů. Zabraňuje svědění pokožky hlavy a pomáhá předcházet i suchým či mastným lupům.

Zobrazit více

Pečující tonika o vlasy i pokožku hlavy pro muže

Vlasy potřebují hydrataci a živiny, které jim můžeš dodat tonikem. Pro tělo jsou zásadní živiny ze stravy, ale ty putují do celého těla. Tohle vlasové tonikum účinně dodá vlasům potřebné živiny a hydrataci pro jejich zdraví a skvělý vzhled. Pomohou také upravit správnou produkci mazu a zamezí tvorbě lupům. Na pokožku hlavy působí velmi příjemně, stačí tonikum nakapat, lehce v masírovat a nechat pracovat.

Tyhle tonika na vlasy jsou důležité pro muže, kteří trpí na příliš suchou nebo mastnou pokožku hlavy. Na té se rychle tvoří lupy, kterých se hůře zbavuje. Tonikum podpoří správnou rovnováhu, díky které lupy nemají šanci vzniknout. Je tak skvělou prevencí suchých i mastnůch lupů ve vlasech.

Výhody pečujícího tonika na vlasy

Skvěle hydratuje vlasy

Dodává vlasům živiny

Působí proti vysušení pokožky

Upravuje správnou produkci mazu

Pomáhá předcházet lupům