Doprava od 59 Kč a nad 1500 Kč ZDARMA 🏎

O nás

Zaměřujeme se na pánskou kosmetiku, kosmetické doplňky ale i doplňky stravy. Naší specializací je péče o vlasy i holou hlavu, styling účesu, holení i úpravu vousů, péči o tělo, obličej i intimní partie - kosmetika do koupelny pro každého muže, ale i luxusního Barbershopu.  Přenášíme ti dlouholeté zkušenosti z našich Barbershopů, kde denně pečujeme o muže, pomáháme jim a radíme s výběrem produktů.

Produkty z nabídky máme vyzkoušené nejen na sobě, ale i na našich zákaznících, od kterých dostáváme zpětnou vazbu. Díky tomu u nás najdeš opravdu skvělou kosmetiku pro muže, která si zasloužila své místo na tomto eshopu.

Naším cílem je, aby muži byli opravdu spokojení, netrápili je neduhy nekvalitní kosmetiky nebo špatná péče o sebe. Doba utrpení je dávno pryč. O ženy dnes pečují stovky obchodů a salonů. Dnes je řada na muže! Dopřej si to, co si tvé tělo zaslouží. Právě díky zkušenostem z oboru víme, co funguje. Kosmetika dnes už není jen doménou žen, tak nám pomož zbourat tento mýtus.

Obchod pro muže

Jsme specializovaný obchod pro pány, gentlemany každého věku, kteří chtějí vypadat skvěle, sebejistě a být zdraví.

Odzkoušená kvalita

Kvalitní a oblíbená kosmetika pro muže, kterou znáš z luxusních Barbershopů. Prodáváme to, co bychom si sami koupili.

Poradíme ti

Díky zkušenostem z našich Barbershopů můžeme pomoci i tobě, ať jsi odkudkoliv. Napiš nám, jsme tu pro tebe.

Jak šel u nás čas

Vše začalo Barbershopem
2020
Od myšlenky až na papír

První myšlenka na vlastní Barbershop, první nápady a návrhy interiéru, vše zatím na papíře a v hlavě.

2021
První prostor nám vyfoukli, jeden ale vyšel

Výběr prostoru je pro nás zásadní. Chceme dopřát zákazníkům pohodu mimo ruch centra, ale stále v centru. Ulice Pecháčkova splňuje naše požadavky a je tam volný prostor.

Z růžové až na cihlu

Původní růžový interiér není v dobrém stavu, dolů jde nátěr, omítka i některé stěny. Objevují se problémy staré budovy ale i možnosti na využití v designu.

Otevření prvního Barbershopu Mr. & Mrs. Barberovi

V červenci 2021 proběhlo otevření Barbershopu, od té doby se dveře nezastavily

2022
Chceme být zákazníkům blíž

Díky skvělým službám máme plno. Řešíme, jak vyjít zákazníkům vstříc. Chceme některé ušetřit dojíždění do Uh. Brodu

Druhý Barbershop v procesu

Po obhlídce několika lokací jsme se pustili do rekonstrukce Barbershopu v Bojkovicích, malém městečku, na hlavní ulici.

Úspešná otevíračka, ale stále nejistota

Po skvělé otevíračce jsme i přes známost našeho prvního Barbershopu dost nejistí a spouštíme masivní reklamy pro povědomí o nové pobočce. Úsilí se vyplácí a v Barbershopu máme plno.

2023
Skvělí kolegové a profíci s nůžkami

Vyškolili jsme přes 18 holičů, z těch vzniká náš team 6-ti nejlepších holičů a holiček, se kterými si padnem do noty. Pokora, skvělá práce, smysl pro detail - základní pilíře úspěchu o který jsme usilovali. Jsme hrdí, že naše úsilí, práce a investice do značky Mr. & Mrs. Barberovi dnes živí tak početný team skvělých lidí.

Vznik eshopu Mavero.cz
Myšlenka vlastní značky

Sníme po vlastní kosmetice pro muže. Známe jejich potřeby a oblíbené produkty. Chceme nabídnout něco víc, než běžná kosmetická značka. Proto se vydáváme cestou eshopu s širokým portfoliem těch nejlepších produktů pro muže. Chceme dále pomáhat s výběrem, řešit problémy a potřeby mužů. Učit se, naslouchat a sbírat informace pro vlastní skvělou značku, která vzejde z přesných požadavků.

Spuštění eshopu

Díky bohatým zkušenostem z ecommerce a vedení eshopu z předchozích let, víme kam sáhnout. Spouštíme první eshop, ladíme jeho vzhled i funkčnost pro maximální pohodlí zákazníků. Přichází první objednávky a spokojení zákazníci.

Stěhování - nestíháme, nevejdeme se,

První "sklad" vzniknul u nás doma, balení objednávek v kuchyni a rychle se plnící regál nás donutil přestěhovat se do skladu. Nový sklad nám dává dostatek prostoru na rozšíření portfolia produktů a efektivnější odbavování objednávek.

Radíme, odesíláme ale i bojujeme s trhem

Přenášíme naše zkušenosti s produkty v péčí o muže i do online světa. Edukujeme muže jak se zbavit lupů, správně a velmi snadno si upravit účes a vousy doma v koupelně. Stojí před námi saturovaný trh plný kvalitních, ale i těch nekvalitních produktů - testujeme, posuzujeme a zařazujeme do sortimentu osvědčené produkty. Vyslýcháme prosby zákazníků a přidáváme jejich oblíbené značky.

2024
"Zmeň" s námi svět k lepšímu

Muži o sebe chtějí pečovat, hledají cestu a my jim ji poskytujeme. Ale stále mezi lidmi koluje velký bullshit - muž který se o sebe stará je zženštilý. Pojďme to změnit! Muži mají rozum, chtějí vypadat a cítit se dobře, bez problémů od špatné péče a nekvalitní kosmetiky. Trpí jen hlupáci, ostatní nakupují u nás. Už nemusíš zatínat zuby, ta doba je pryč.