Doprava nyní ZDARMA na výdejní místa🏎

O nás

Jsme tu pro vás od roku 2021, kdy jsme otevřeli první Barbershop v malebném městečku Uherském Brodě. Od té doby jsme měli tendenci růst dál a v roce 2022 jsme otevřeli druhou pobočku Barbershopu v Bojkovicích, kterou to rozhodně nekončí. Právě díky tomu jsme se rozhodli pečovat o muže a využít našich zkušeností i na tomto eshopu.

Právě díky zkušenostem z oboru vám tak můžeme skvěle doporučit produkty přímo pro vaši potřebu tak, abyste byli maximálně spokojení a vaše tělo dostalo kvalitní suroviny, namísto nic neříkajícímu složení na obalu produktu. Doby, kdy se pro styling vlasů používaly produkty na bázi pertoleje, jsou naštěstí za námi, ale i přes to se na trhu objevují produkty, které nejsou pro naše tělo nijak prospěšné. Někdo tomu říká trend, my to vidíme jako osvětu toho, že i muži o sebe mají pečovat, protože to rozhodně není pouze doménou žen. 

Obchod pro muže

Jsme specializovaný obchod pro pány, gentlemany každého věku, kteří chtějí vypadat skvěle, sebejistě a být zdraví. Najdete u nás mnoho produktů pro styling vlasů, pre-stylery, šampony a další produkty pro péči o vlasy a také široký sortiment s péčí o vaše vousy všech délek. Také máme produkty pro péči o pokožku jelikož jsme v době plném smogu, výparů a všemožných látek, které se nám vstřebávají do těla. Nesmíme také zapomenout na produkty pro mytí svého těla, obličeje i vlasů a v neposlední řadě, péči o pánské nádobíčko, nebo jak říkáme my, podpalubí.

Odzkoušená kvalita

Nabízíme kvalitní a velmi známé značky produktů pro muže které můžete vidět v opravdu luxusních Barbershopech. Vybrat si tak u nás může opravdu každý.

Poradíme vám

Pokud hledátě něco nového a úplně si nejste jisti co zvolit, tak vám s výběrem rádi poradíme. Jelikož produkty v první řadě zkoušíme na sobě, jak nám sedí, jak dlouho vydrží styling, kvalitu šamponů nebo balzámů na vousy, můžeme vám skvěle tak doporučit produkt přímo pro vás. Produkty také používáme při práci v našich Barbrshopech, kde získáváme od zákazníků zpětné recenze, díky čemuž si děláme širší obraz o tom, pro koho je produkt určený. Výběr toho správného produktu nebo i dárku pro muže nebyl nikdy jednodušší než právě u nás.