Doprava od 59 Kč a nad 1500 Kč ZDARMA 🏎

Beviro Forever Young Elixir mládí na pleť 50 ml

Beviro Forever Young Elixir mládí na pleť 50 ml


Beviro

Kdo by ho nechtěl? Ve středověku se o něj pokoušeli alchymisté, ale až nyní jsme uspěli. Tedy částečně - biologické hodiny o pár let zpátky nepřetočíme, ale alespoň budete mladší vypadat. Minimálně v obličeji. Více

Kód: BVR052 Doprava a platba

649 Kč
Skladem - ihned k odeslání
ks
Beviro

Kdo by ho nechtěl? Ve středověku se o něj pokoušeli alchymisté, ale až nyní jsme uspěli. Tedy částečně - biologické hodiny o pár let zpátky nepřetočíme, ale alespoň budete mladší vypadat. Minimálně v obličeji. Více

Kód: BVR052 Doprava a platba

Popis

 Beviro Forever Young Elixir mládí na pleť 50 ml

  • Vyrobeno v České republice
  • Obsahuje 99 % přírodních složek

Elixír mládí. Kdo by ho nechtěl? Ve středověku se o něj pokoušeli alchymisté, ale až nyní jsme uspěli. Tedy částečně - biologické hodiny o pár let zpátky nepřetočíme, ale alespoň budete mladší vypadat. Minimálně v obličeji.

Forever Young Elixír je ultimátní přípravek na obličej - díky kyselině hyaluronové hloubkově hydratuje, díky biosacharidu navíc vyhlazuje vrásky a regeneruje pokožku. Vytáhne vás ze šlamastyky, ať už jste měli o pár drinků víc než bylo zdrávo, nebo jen pořád pracujete a je to na vás vidět.

Můžete ho používat před hydratačním krémem. Nebo nemusíte. Skvěle funguje i samostatně.

Být stále mlád, to bych si přál...

Přeje si to božský Karel, přejeme si to my všichni. Elixír mládí vám pomůže alespoň trošku přetočit zpět biologické hodiny. Není nic špatného na tom mít vrásky, ale také není nic špatného na tom je nemít. Už i na Leošovi je vidět zub času. Možná jenom o našem Elixíru ještě neslyšel...

Používejte ho ideálně ráno a večer. Rozdíl uvidíte už po pár dnech, ale pro skutečně dlouhodobé účinky musíte zodpovědně mazat delší dobu.

Převzali jsme ženskou zbraň - kyselinu hyaluronovou

Základem našeho elixíru je kyselina hyaluronová. Možná jste o ní neslyšeli, ale zeptejte se jakékoliv ženy a hned bude vědět. V pánské kosmetice se zatím moc nepoužívá, ale není důvod, proč by si tak dobrou věc měly ženy nechávat pro sebe. Dali jsme jí tam hned dvě verze - nízko a vysoce molekulární. Dohromady víc než 1 % obsahu, protože víc kůže skoro nedokáže pojmout.

Kromě "hyaluronky" obsahuje elixír ještě biosacharid, který ještě zvyšuje její účinek a vyhlazuje vrásky. A samozřejmě naše oblíbené přírodní extrakty z kostivalu a arniky.

Hlavní složky

Kyselina hyaluronová

Nízkomolekulární kyselina hyaluronová se dostává do nižších vrstev pokožky, kde hydratuje buňky. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová se drží na povrchu kůže, kde hydratuje a zjemňuje kůži.

Kostival lékařský

Kostival je považujeme za základní složku proti stárnutí. Obsahuje jak alantoin, tak kyselinu rozmarinovou. Allantoin podporuje růst nových kožních buněk a kyselina rozmarinová působí jako proti bolesti a snižuje záněty. Kostival obecně zjemňuje pokožku a redukuje výskyt jemných linek a vrásek.

Arnika

Extrakt z arniky je známý pro své hojivé a protizánětlivé vlastnosti. Hodí se na kožní léčbu akné a vyrážek, podporuje krevní oběh - urychluje hojení kůže.

Jak používat

1-2x stlačte pumpičku. Naneste na čistý obličej a pod oči. Ucítíte lehce svíravý pocit - to je správně. Aspoň cítíte, jak se kůže napíná. Pro dlouhodobé účinky používejte 1-2x denně, ráno a večer.

Kyselina hyaluronová je přirozeně obsažená v našem těle. Váže na sebe vodu a tu pak drží v pokožce, kloubech a v očích. Čím starší jsme, tím méně hyaluronky a potažmo vlhkosti v pokožce máme a kůže začne lehce vysychat a vznikají drobné praskliny - vrásky. Opětovným nanesením hyaluronky na pokožku se na povrchu (ale i ve spodních vrstvách kůže) bude opět udržovat vhlkost. Pokožka tedy zvláční, vytáhne se a postupně vyhladí vrásky. Ohledně Elixíru jsme sepsali článek na náš blog, kde se dozvíte vše potřebné a do hloubky.

Pro mladistvou pokožku kombinujte Elixír mládí s naším hydratačním krémem. Lehkým na běžný či mastný typ kůže a nebo intenzivním krémem na vysušený typ kůže.Ten doplní funkci Elixíru, při dlouhodobém užívání může totiž kyselina hyauloronová vysušovat spodní vrstvy pokožky, neustálým zadržováním vlhkosti ve svrchních částech pokožky. Dále můžete kombinovat s Natural Face Cleanserem - Elixír, jak už víme, je totiž důležité nanášet na čistou pokožku.

Složení

Aqua, Biosaccharide Gum-1, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Panthenol, Arnica Montana Flower Extract, Symphytum Officinale (Comfrey) Root Extract, Menthol, Allantoin, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Alcohol Denat., Lactic Acid, Dehydroacetic Acid, Tocopherol.

Parametry
Objem 50 ml