Využij Letní SLEVY na pánskou kosmetiku🏝️

Angry Beards Antiperspirant sprej Sick Sensei 150 ml

Angry Beards Antiperspirant sprej Sick Sensei 150 ml

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5(1)Počet hvězdiček je 5 z 5

Angry Beards

Antiperspirant, který chlapi opravdu ocení. Zastaví pocení a bojuje se zápachem. Jak? To nech na Engribirdím teamu, který tento kousek vyladil do detailu a přidal luxusní vůni Sick Sensei- Více

Balení: 150 mlKód: AGB091 Doprava a platba

199 Kč 1,32 Kč/ml
Skladem > 5 ks - ihned k odeslání
ks
Angry Beards

Antiperspirant, který chlapi opravdu ocení. Zastaví pocení a bojuje se zápachem. Jak? To nech na Engribirdím teamu, který tento kousek vyladil do detailu a přidal luxusní vůni Sick Sensei- Více

Balení: 150 mlKód: AGB091 Doprava a platba

Popis

Angry Beards Antiperspirant sprej Sick Sensei 150 ml

Základ každé chlapský kosmetiky. Kouzelný sprej proti pocení, proti zápachu s kapkou luxusní vůně. Piš si, že na engrybírdím antiperspirantu tvrdě dřeli ti nejupocenější skunci. Hrdě proto prohlašujeme, že je to jeden z mála antiperspirantů opravdu navržený a do podrobna otestovaný na pořádné řadě chlapů. A výsledek? Naprosto bezkompromisní funkce antiperspirantu, který zastaví pocení, navíc s vůní Sick Sensei.

Od skunků pro skunky

Smrdět na kilák není cool. Kór když je dneska možný smrad pořešit třeba tímto antiperspirantem. Jsme skunci smrdutější než pšouk jeptišky a fakt si ani nechcem představovat, jak by to na vypadalo, kdyby si tu každý spokojeně smrděl pod vousy. Armageddon hadr! Engribirdí team dal hlavy dohromady a zamakali na antiperspirantu, který je pro tebe jako stvořený. Funkční a plný neuvěřitelné vůně Sick Sensei. Chvíli to trvalo, testovali to zleva, zprava, shora, zdola. Ale teď, teď za to dáme klidně vous do ohně!!!

Stáhni pocení na minimum

Antiperspiranty většinou obsahují soli hliníku, který umí aktivně omezit pocení. Když se k nim přidá kapička vůně a pár dalších dobrot pro kůži, tak z podpaží dělají oázu svěžesti. Aby to kouzlo fungovalo, antiperspirant používej do čistýho podpaží a s dostatečným předstihem před pocením. Když ho použiješ šatně před fitkem, účinné látky nedokážou potním žlázám promluvit do duše. Tělo se po prvních deseti minutách kardia rozjede a všechen antiperspirant odnesou potoky potu. Antiperspirant až po cvičení místo sprchy? Tak ta je asi tak zbytečná jako proklatej start-stop na moderních kárách. To už máš lepší to přebít kolínskou nebo parfémem.

Chceš zvítězit i nad dalšíma smradama, které chlapský tělo produkuje? Posviť si na zdroje smradu z bot i nohou, pomůže ti Angry Beards Datesaver a Faksaver.

Antiperspirant je natlakovaný řešitel nadměrnýho pocení. V Angry Beards namixovali několik pekelně funkčních látek a spolu s extrémně upocenýma vousatýma chlapama ho vyladili k dokonalosti. Nehraje si to na šetrný bylinkový čajíček, používá hliníkovou sůl – látku schopnou zkrotit chlapský podpaží na první dobrou.

Vlastnosti a výhody

  • Nekompromisní řešitel koláčů v podpaží
  • Navrženo skunkama pro skunky
  • Jedna salva stáhne pocení na minimum
  • Doladěno kapkou vůně Sick Sensei
  • Hrdě vyrobeno v Česku

Skunk life

Narodit se jako chlap znamená, že pod nosem máš hned dvě podpaží. Upocení chlapi jako my jsou odsouzený k životu ve smradu. Anebo je tu antiperspirant.

Rap god

Slyš můj flow, když ruce nahoru jdou, tvý koláče vylezou. Je to atentát, naprostej potentát, jen s antíkem budou holky z tebe tát. A teď všechny ruce na-ho-ru!

Sick Sensei

Jako k dobrýmu vínu, i ke kořenitýmu Senseiovi se musíš propít. Dopřej frňáku vyhlídkový trip říší růžového pepře, pačuli, hovězí kůže, ambry a santalu.

Funkce bez kompromisů

Všechno, co pomůže zkrotit pocení a zároveň nepodráždí kůži. Nehraje si na bio a organic, raději jedno použití funkčního antiperspirantu než kýbl bylinkového čajíčku.

Jak používat

Aplikuj do podpaží z 15 cm jednu dávku, abys zkrotil pocení, ale smrad z tebe netáhnul na kilometr.

PRO TIP: Čím dřív před fyzickou zátěží použiješ, tím líp. Když to použiješ až ve fitku, složky nebudou mít dost času začít pracovat dřív, než začneš cvičit ty.

Složení

Isobutan, Propan, Hydrogenated Farnesene, Butan, C12-15 Alkyl Benzoate, Hydroxylchlorid hlinitý, Parfém, Bisabolol, Stearalkonium Hectorite, Sójový olej, Propylene Carbonate, Extrakt z Vilínu virginského, Vitamin E, Složky parfému (Benzyl Benzoate, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool).

Informace

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Nevdechujte aerosoly.

Parametry
Objem 150 ml
Velikost balení Cestovní balení, Standardní balení
Určení Pro muže