Doprava od 59 Kč a nad 1500 Kč ZDARMA 🏎

Angry Beards Saver set Sprej do bot a deodorant na nohy 2 x 200 ml

Angry Beards Saver set Sprej do bot a deodorant na nohy 2 x 200 ml

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5(1)Počet hvězdiček je 5 z 5

Angry Beards

Bez těchto dvou parťáků se už nikdy nezuješ. To není prosba, to je rozkaz, další přikázání, no prostě chraň ťa panenka Marie, jestli tě ucítíme až k nám. Více

Balení: 400 mlKód: AGB084 Doprava a platba

Běžná cena 528 Kč. Ušetříš 11% (59 Kč) 469 Kč 1,17 Kč/ml
Skladem > 5 ks - ihned k odeslání
ks
Angry Beards

Bez těchto dvou parťáků se už nikdy nezuješ. To není prosba, to je rozkaz, další přikázání, no prostě chraň ťa panenka Marie, jestli tě ucítíme až k nám. Více

Balení: 400 mlKód: AGB084 Doprava a platba

Popis

Angry Beards Saver set Sprej do bot a deodorant na nohy 2 x 200 ml

Jeslti ti nohy smrdí už od podlahy, bude to chtít silnější kalibr. Pořádný duo jako Jing a Jang, které s enavzájem doplní. Přesně! Datesaver sprej do bot pro neuralizaci biohazardu a deodorant na nohy..však ty víš proč.

Sada obsahuje

 • Angry Beards Sprej do bot Datesaver 200 ml
 • Angry Beards Deodorant na nohy Faksaver 200 ml

Popis

Angry Beards Sprej do bot Datesaver 200 ml

Smrad z bot dokáže otrávit den, co si budem. Ať už masivně sportuješ, nohy celý dny dusíš v zavřenejch botách, nebo seš jen upocený hovado, nezoufej. SAVER is here. Představujeme ti nejúčinnějšího pomocníka v boji proti smradu z bot. Stačí nastříkat do bot, nechat ideálně přes noc makat a ráno bez starostí nazout. Seznam se, tohle je DATESAVER!

Biohazard v předsíni

Po celým dni, kdy jsi lítal od čerta k ďáblu, je konečně večer. Navíc ti to roztomilý kotě konečně kejvlo na randíčko. Teda pardon, sklenku vína. Všechno jde až moc dobře, padá sklenka za sklenkou. Střih. Líbačka jak hrom u dveří. Hned pak osudná otázka: „Nechceš dovnitř?“ Však jasně, že chceš! Zuješ boty a… je konec. Ona se rozkašle a kašle a kašle, dusí se. Tak se zas rychle obouváš a zdrháš do zaječích. Jestli to neznáš ty, tak my určitě jo. Kór v létě, to je teprve peklo. Takže neboj, nejseš v tom sám. Proto jsme přišli s DATESAVERem – nekompromisním zabijákem smradu z bot.

Zabij smrad, zachraň rande

DATESAVER si díky účinným složkám poradí s pachem zalezlým hluboko ve struktuře tvých bot. Protože se smrad ukrývá skrz na skrz v celý botě, obsahuje DATESAVER chemii, která si poradí nejen se snadno dostupným povrchem, ale prostoupí všema vrstvama tkanin i kůže, ze kterých jsou boty vyrobený. Stačí jen večer tasit 200ml lahev s návykovým triggerem a vykropit vnitřek. Ráno už jen nazuj a alou za dobrodružstvím!

Jestli myslíš vážně, že se chceš smradu z bot zbavit, tak takhle. Ne deodorantem nebo voňavkou. A kdybys řešil i přímo chodidla, mrkni na sadičku, ve který najdeš DATESAVER spolu s nožním deodorantem FAKSAVERem.

Našlapaná směs schopná znepříjemnit život všem těm breberkám, co se divoce množí v hlubině každý boty a emitují proudy nedýchatelnýho hnusu. DATESAVER obsahuje hromadu chemie, která prostoupí všechny vrstvy a udrží vnitřek boty hygienicky čistý.

Inspirací pro vůni nám byla hygienická čistota, protože jak se zpívá: „…a čistý záchody, to mám rád!“

Vlastnosti a výhody

 • Konec smrdutejm botám
 • Zuj se bez studu kdykoliv, kdekoliv
 • Vůně hygienický čistoty
 • Trigger rozprašovač pro easy-peasy používání
 • Hrdě vyrobeno v Česku

DateSaver

Smradlavý boty jsou pro randění smrtelný jak kryptonit pro Clarka Kenta. Bojuj proti nim tím nejtěžším kalibrem a už se nikdy neváhej zout kdykoliv, kdekoliv!

Hygienická čistota

Složení extrémně činný, jen teda ne moc vyvoněný. Voní podobně jako chloroform nebo čerstvě otevřenej bazén. Lehce jsme zjemnili konec cifovým citrusem.

Unlimited stříkání

Nacákej dovnitř a nech působit několik hodin, ideálně přes noc.To abys zůstal v klidu, i kdybys musel boty zouvat u královny doma.

Návyková aplikace

Mačkat trigger na 200ml lahvi je jak mačkat spoušť na M16. Každý stisknutí je úplná symfonie, která svět kolem tebe dělá bezpečnějším místem pro život.

Jak používat

Vystříkej celý vnitřek boty a nech DATESAVERa makat několik hodin, ideálně přes noc, než boty zase obuješ. Opakuj tak často, jak je potřeba – bez obav o barvy nebo materiál bot.

Obsahuje: Cocamidopropyl betaine, Potassium metabisulfite, Benzalkonium chloride.

Nebezpečí: Způsobuje vážné poškození očí. Dráždí kůži. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Zabraň uvolnění do životního prostředí. Je-li nutná lékařská pomoc, měj po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávej mimo dosah dětí. Používej ochranné rukavice. Po manipulaci důkladně omyj ruce.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachuj vodou. Vyjmi kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračuj ve vyplachování. P310 Okamžitě volej lékaře.

PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyj velkým množstvím vody. P501 Odstraň obsah a obal podle místních předpisů.

UFI: 41S2-Y043-W00M-MH57

Složení

Voda, Methylal, Cocamidopropyl Betaine, Disiřičitan Draselný, Benzalkonium Chlorid, Fenoxyethanol, Parfém, Chlorid Sodný, Triethylene Glycol, Složky Parfému (Limonene, Linalool).


Popis

Angry Beards Deodorant na nohy Faksaver 200 ml

Dvě stříknutí jsou vždycky lepší než žádný. Vyhraj konečně bitvu se smradlavejma nohama. Po špíně za nehtama jsou totiž nejčastějším důvodem, proč chlap nezaskóruje. Engrybírdí vysokooktanová směs silic z červenýho pomeranče a tymiánu ti pomůže zredukovat nožní aroma a předcházet vzniku hnilobnýho kazišuckýho zápachu.

Zachráněný fak

Byli jste pro sebe match jako vystřiženej z filmu. První tři rande dopadly překvapivě dobře a jiskry lítaly jak ze spadlýho vedení. Teď ses zul u ní v předsíni a víš, že je konec. Prohrál jsi se svejma vlastníma nohama. Jejich smrad kolem tebe vytvořil kazišuckou bublinu a jediný, co ti zbejvá, je buď zdrhnout, nebo zaběhnout do koupelny, spláchnout ponožky a nohy začít zoufale drhnout v umyvadle. Kdybys tak věděl o FAKSAVERu dřív! Stačilo ráno preventivně nacákat chodidla vysokooktanovou směsí lihu a silic z červenýho pomeranče a tymiánu a nožní aroma by nedostalo šanci poslat tě na střídačku!

Nesmrď z fotky

Pff, kdo to řekl, že chlap by měl smrdět i z fotky? Ve 21. století musíš bejt vyťukanej jak hovado, abys byl vůbec konkurenceschopnej. Hoď do formy vousy, vlasy a kule. A jestli patříš k nám, komu nohy vanou jak cyp, ještě než vyrazí ráno ze dveří, přidej do svý rutiny ne jedno, ale hned dvě preventivní stříknutí. Na každou hnacku zvlášť prostě. Jedno by možná stačilo Achillovi. Tenhle polobůh měl ale Achillovu patu jen jednu. Každej normálně smrtelnej chlap má dvě.

Smraďonožci určitě potvrdí, že to nejsou jen konce dolních údů, co nelibě zavání. Jestli jsi promořil i kecky, pomůže ti DATESAVER. Ten zachrání tvoje randíčka, aby na nějaký faky vůbec mohlo dojít.

Aby FAKSAVER dokázal zatočit s nožním smradem jak Chuck Norris se zločinem, najdeš v něm dvě hlavní složky, který přebijou i sebehrozivější pižmo chlapských chodidel. Do lihový základu jsme přimíchali silice z červenýho pomeranče a taky tymiánu. Píchnou s prevencí vzniku zápachu a rovnou dodaj nohám příjemnější aroma, než je to přírodní.

Vlastnosti a výhody

 • Prevence „kazišuckýho“ zápachu nohou
 • Vysokooktanová směs lihu a silic
 • Snadná aplikace, kterou zvládneš i poslepu
 • Hrdě vyrobeno v Česku

Zachráněný faky

Starý moudro praví, že první díra, co na ženě penetruješ, je její nos. A fakt ho nechceš penetrovat smradem z nohou! Ber FAKSAVER a pak hurá pro parfém.

Vysokooktanový číslo

Směs lihu (denaturovanýho!) a silic z červenýho pomeranče a tymiánu, co pořeší pižmo sebešťavnatějších chodidel. Hnilobnej zápach vymění za svěží vůni.

Unlimited stříkání

Vždycky je lepší si ráno preventivně zastříkat než to podcenit a večír neskórovat. Kromě pravidelný prevence cákej klidně před sportem i po něm. Prostě kdykoliv.

Návyková aplikace

Mačkat trigger na 200 ml lahvi je jak mačkat spoušť na M16. Každý stisknutí je úplná symfonie, která svět kolem tebe dělá bezpečnějším místem pro život.

Jak používat

Deodorant na nohy nastříkej ideálně každý ráno. Funguje jako prevence zápachu nohou, takže osvěžuj chodidla taky před sportem nebo nějakou výživnou fyzickou aktivitou, během který chceš zůstat v top formě. A jestli není po fitku čas na sprchu, tak FAKSAVER to jistí.

Je to fakt easy. Vykasej nohavice, čapni sprej a deodorant nacákej přímo na kůži chodidel. Aspoň chvilku nechej volně dýchat. A s voňavejma nožkama se ti snad zadaří nacákat i něco jinýho někam jinam…

Složení

Denaturovaný Ethanol, Voda, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Caproyl/Lauroyl Lactylate, Triethyl Citrate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, Extrakt Z Šalvěje, Silice Z Červeného Pomeranče, Tymiánová Silice, Kyselina Mléčná, Chlorid Sodný, Sorban Draselný, Benzoan Sodný, Složky Silic (Limonene, Linalool).

Parametry
Objem 200 ml, 400 ml
Velikost balení Standardní balení
Určení Pro muže

Podobné produkty4