15% sleva ke dni otců při nákupu nad 800 Kč🎁 Slevový kód "SUPERTATA"

Tonika proti vypadávání vlasů

Tonikum pro muže proti padání vlasů, které se aplikuje přímo na vlasovou pokožku. Působí proti DHT, které způsobuje padání vlasů. Podporuje vlasové kořínky, udržuje je zdravé a dodává potřebnou energii pro zdravý růst vlasů. Pánské vlasové tonikum prodlužuje cyklus vlasů.

Zobrazit více

Tonikum proti padání vlasů

Pokud ti padají vlasy nebo tomu chceš preventivně zamezit, je tohle tonikum pro tebe ideální. Vlasová tonika proti vypadávání vlasů obsahují povzbuzující složky, které dodávají vlasovému kořínku energii, prodlužují cyklus vlasů a zamezují působení DHT (Dihydrotestosteron), který způsobuje padání vlasů. Pomáhá také vyživovat, pečovat a udržovat vlasy zdravé.
Doporučujeme kombinovat tonikum spolu s šamponem proti padání vlasů pro ten nejlepší efekt.


Výhody tonika proti vypadávání vlasů

Zamezuje padání vlasů

Odbourává DHT z pokožky hlavy

Podporuje růst vlasů

Hydratuje a vyživuje vlasy i pokožku

Velmi příjemně působí na vlasy


Padají ti vlasy? Můžeš tomu zabránit dřív než bude pozdě ⏱

Padají ti vlasy? Můžeš tomu zabránit dřív než bude pozdě ⏱

Až 70 % mužů se potýká s plešatěním. Patříš mězi ně? Pomůžeme ti zamezit padání vlasů a vysvětlíme, proč k tomu dochází. Určitě nechceš mít na hlavě ostrůvek a rozloučit se se svou hřívou, když ti tak sluší! My chlapi jsme celkem tvrďáci, dokud  nepřijde na vypadávání vlasů a velké kouty. Na tento problém jsme dost citliví a uděláme vše pro to, abychom tomu zabránili. Co je tím tajemstvím proč vlasy vypadávají a jak tomu můžeš zabránit?