Doprava od 59 Kč a nad 1500 Kč ZDARMA 🏎

Ručníky pro napaření vousů před holením - Proraso

Ručníky k nejdokonalejší napaření vousů před holením pro opravdové fajnšmekry. Napaření vousů před holením je nejen velmi příjemné, relaxační a uklidňující, ale také pomůže, aby vousy změkly a tím se lépe holily. Docílíš tak opravdu hladkého oholení.

Zobrazit více

Jak si oholit vousy do hladka

Chceš docílit opravdu hladkého oholení vousů nebo hlavy? Pokud ti vousy rostou velmi rychle, tak tuhle techniku jistě oceníš. Před holením používej napářku z ručníku a nebo se hol po teplé sprše. Vousy budou více připravené na holení, póry pokožky otevřené a vousy se z ní více povysunou.

Pro hladké oholení používej nejen pěnu na holení, gel, mýdlo a nebo krém, ale přidej ihned na napařenou pokožku i olej na holení vousů, na který dáš právě pěnu nebo jiný holící přípravek. Docílíš tak mnohem hladšího oholení bez podráždění.

Jak napařit vousy před holením

Chceš si udělat napářku na vousy jako v barbershopu? V Barbersopu se pro napaření ručníků používá speciální napářka, ty však můžeš doma ručník jednoduše namočit do horké vody a přiložit na holenou pokožku (pozor, ať není moc horký). Ručník sundej dřív, než vychladne, ideálně, když už bude skoro vlažný. V tuhle chvíli se ti budou vousy holit mnohem snáz a dosáhneš opravdu hladkého oholení, které vydrží mnohem déle.

Výhody napařování vousů pomocí ručníku

Výborně přirpaví vousy na holení

Dokonalý relax pro tebe i tvou pokožku

Proces holení to trochu prodlouží, což může být i plus :)