Doprava od 59 Kč a nad 1500 Kč ZDARMA 🏎

Šampony na denní použití - Objem - 150 ml

Šampony určené pro každodenní mytí vlasů všek typů barev i délek. Pro tvé vlasy jsou maximálně šetrné, ale velmi účinné při mytí nečistot. Vlasy i pokožku hydratujívyživují a dodávají jim zdravý vzhled. Zbavují vlasy i pokožku přebytečné mastnoty a nečistot. Nabízíme široký výběr všech velikostí, vůní a značek jako je Morgans, Beviro, Steves, Noberu a další.

Zobrazit více

Proč zvolit šampon pro každodenní použití

Jedná se o nejběžnější šampony, které doporučujeme používat při každém běžném mytí. Zbavuje účinně nečistot i mastnoty. Vlasy i pokožku hlavy hydratuje, regeneruje a vyživuje. Podporuje tak i zdravý růst, pružnost a vzhled vlasů. Takové vlasy se lépe upravují, nelámou se a netřepí. Prémiovější šampony se od těch levných "drogérkových" řad liší převášně svým složením, které je více šetrné a o vlasy pečuje, nevusušuje je, ale naopak je skěle hydratuje. Díky tomu zamezí svědění pokožky, a kožním problémům.

Pro dokonalé mytí vlasů i pokožky hlavy

Pro každodenní mytí vlasů

Šetrně ale účinně zbavuje nečistot

Hydratuje a vyživuje pokožku

Na vlasy šampon nebo srchový gel? Jaký je rozdíl?

Šampon, sprcháč, jar...jedno mají společného - konzistence. Tam to ale začíná i končí. Na tvou otázku, proč používat na vlasy pouze šampon máme jednoduchou odpověď. Chceš lupy? Vypadané kouty nebo celé vlasy? Suché vlasy a podrážděnou pokožku co svědí? Pokud ti tyhle problémy nevadí, tak do toho - nabízíme i sprcháče. Pokud ne, čti dál...

Šampony mají zásadní rozdíl ve složení, které je uzpůsobenu pokožce hlavy a vlasům. Ty potřebují komplexnější péči než tvé tělo. Šampony také mají jiné pH než sprchové gely. Šampon i sprchový gel májí sice mycí složky, které zbavují nečistot, ale rozdíl je v jejich síle, účinnosti a následné péči. Sprchové gely by tvou pokožku hlavy a vlasy příliš vysušil, přivodil ti v lepším případě lupy i padání vlasů. Proto je na vlasy vhodný pouze šampon, který je vyživuje, hydratuje a nastavuje správné pH pokožky hlavy. Zamezí tak nadměrné tvořbě mazu nebo příliš suché pokožce.