Využij Letní SLEVY na pánskou kosmetiku🏝️

Elektrické holící strojky pro muže

Elektrické holící strojky pro zkracování i holení vousů suchou cestou. Pohyblivá hlavice zajistí ideální zastřihnutí vousů bez použití mokrého přípravku na holení. Hodí se na holení do koupelny i na cesty díky akumulátoru s dlouhou výdrží. Některé strojky mají i nástavce pro zkracování vousů na určitou délku.

Zobrazit více

Pro koho je elektrický holící strojek vhodný

Každý je jiný, má jiné potřeby a to platí i při holení vousů. Někdo si rád užije chvíli v koupelně při tradičním holením shavettou, tradičním holícím strojkem nebo klasickou variantou na hlavice Gillette. Jiní si zase potrpí na jednoduchosti a rychlosti holení bez nutnosti přípravy vousů. Každá z variant přináší jiný požitek z holení, rychlost a přípravu.


Výhody holení elektrickým strojkem

Rychlé holení

Holení na sucho

Bez nutnosti opláchnutí


Jak zabránit pupínkům a vyrážce po holení

Jak zabránit pupínkům a vyrážce po holení

Ať už jde o holení vousů, holení hlavy nebo zbytku těla, určitě nechceš, aby se ti udělaly pupínky, vyrážka a měl jsi zarudlou pokožku. Pokud se ti to děje a ty už nevíš co s tím, dáme ti 9 tipů na správné holení, a péči o pokožku, které zamezí vzniku pupínků, zarudnutí a podráždění pokožky. Ať už máš pokožku citlivou, příliš tvrdé vousy a nebo vrásčitou kůži, nic z toho už pro tebe nebude zábranou při holení.