Doprava od 59 Kč a nad 1500 Kč ZDARMA 🏎

Prémiové holící strojky na hlavice Gillette

Holící strojky s výměnnými hlavicemi od Gillette pro velmi rychlé a pohodlné holení mokrou cestou. Snažší oholení by jsi jen těžko hledal. Díky hlavici, která má více břitů, bude oholení nejen velmi rychlé, ale opravdu hladké a nevynecháš tak jediné místečko. Pro oholení strniště nebo i delších vousů, ale také hlavy a zbytku těla jsou tyhle strojky na holení perfektní. Vybrat si může z několika stylových a velmi prémiových držadel.

Zobrazit více

Jak na hladké oholení

Pro ty, kteří udržují vousy vždy hladce oholené, je klasický strojek (žiletka) ideální volbou. Výměnné hlavice od Gillette, ať už Mach3, Fusion aj. mají více břitů, které postupně zkracují vousy. Už díky tomu docílíš hladkého oholení. Jde to ještě líp?

Pro opravdu hladké oholení musíš udělat i něco navíc. Krom pěny na holení (případně krému, mýdla nebo i gelu) která vousy změkčuje a pokožku připravuje na holení, můžeš vousy ještě napařit. Napařené vousy jsou měkčí, povysunou se z pokožky, což je pro hladké oholení důležité. Napařit vousy můžeš při sprchování, nebo přiložením horkého ručníku.

Seznam se s olejem před holením. Ne nadarmo se v profesionálních barbershopech používá před holením vousů i speciální olej. Ten dodává holícímu ostří skvělý skluz, takže zamezí podráždění pokožky. Důležitá je i jeho péče o vousy, které změkčí a připraví na to nejhladší oholení.

Nejlepší holící strojek pro muže

Rozhoduješ se čím se oholíš? Holící strojek vybírej podle místa, které chceš holit, jak často se holíš a zda máš citlivou pokožku.

Manuální holící strojek na výměnné hlavice

Holící strojek na Gillette hlavice je nejrychlejší variantou pro hladké oholení. Jeho nevýhodou může být cena náhradních hlavic. Holení s ním není přesné, takže se nehodí pro zaholení kontur, kde hraje roli každý milimetr. Hodí se skvěle pro holení hlavy, celých vousů i celého těla. Je tak bezpečnou variantou holení i v místech, kam dobře nevidíš.

Vyber si z typu uchycení. Na výběr máš variantu pro hlavice Gillette Fusion5 (Proglide, Proshield, Fusion, Skinguard), které mají 5 břitů, jeden zarovnávací břit na zadní straně, luxusní gelový pásek pro lepší skluz a velmi kvalitní ostří. Nebo levnější variantu Gillette Mach 3 (Turbo, Mach3, Sensitive, Charcoal), které mají 3 břity, zvlhčující pásek a napínací mikrolamely pro hladké holení.

Shavetta a tradiční strojek na holení (bagr)

Shavettu a manuální strojek na klasické žiletky ocení každý fajnšmekr který si rád dopřeje luxusního oholení. Díky ceně žiletek je velmi levnou a ekologickou variantou holení. Naučit se s nimi je snadné, stačí chvíle cviku a zvládne to každý. Jsou skvělé pro holení celých vousů i přesné zaholení kontur. Holení hlavy s nimi může být trochu náročnější, ale s trochou praxe to zvládneš. Pro holení podpaží nebo jiných míst, která nejsou dobře přístupná raději sáhni po strojku na výměnné hlavice.


Výhody a nevýhody holícího strojku na výměnné hlavice

Velmi rychlé a bezpečné oholení

K oholení vousů, hlavy i zbytku těla

Holení nevyžaduje extra praxi, zvládne to každý

Cena náhradních hlavic

Více břitů v hlavici může dráždit citlivou pokožku


Velký přehled kompatibility hlavic Gillette

Velký přehled kompatibility hlavic Gillette

Máš holící strojek na výměnné hlavice od Gillette? A víš, která hlavice na něj bude vždy pasovat? Pomůžeme ti zorientovat se v širokém výběru hlavic na holení od Gillette, které jsme pro tebe porovnali, aby jsi ty už nemusel. Se kterou hlavicí bude fungovat FlexBall a stojá varianta Power opravdu za to? Přečti si tento článek, ať máš jednou pro vždy jasno.


Jak zabránit pupínkům a vyrážce po holení

Jak zabránit pupínkům a vyrážce po holení

Ať už jde o holení vousů, holení hlavy nebo zbytku těla, určitě nechceš, aby se ti udělaly pupínky, vyrážka a měl jsi zarudlou pokožku. Pokud se ti to děje a ty už nevíš co s tím, dáme ti 9 tipů na správné holení, a péči o pokožku, které zamezí vzniku pupínků, zarudnutí a podráždění pokožky. Ať už máš pokožku citlivou, příliš tvrdé vousy a nebo vrásčitou kůži, nic z toho už pro tebe nebude zábranou při holení.