Doprava od 59 Kč a nad 1500 Kč ZDARMA 🏎

Pánské laky na vlasy - Objem - 400 ml

Lak na vlasy zafixuje finální úpravu účesu a podrží ho ve formě po celý den. Zároveň chrání vlasy před vlhkostí, UV zářením a dalšími vnějšími vlivy. Lak na vlasy je vhodný pro všechny typy a délky vlasů, od krátkých po ty dlouhé.

Zobrazit více

Proč si vybrat lak na vlasy

Lak se hodí zejména pro delší vlasy, kde síla stylingového produktu není dostačující a nebo pro jemné vlasy, které potřebují zachovat objem. Můžeš ho použít i pro kratší účesy, pokut potřebuješ zajistit stálost účesu po celý den. Používá se pro zafixování hotového účesu, který lakem chráníš. Aplikuje se na suché vlasy.

Finální fixace účesu

Matný i lesklý vzhled účesu

Vlasy nezatěžuje

Dodává účesu objem

Účes bude odolnější po celý den

Není vhodný jako hlavní styling účesu

Mýty o laku na vlasy

Mnoho mužů má za to, že lak na vlasy se používá pro úpravu (styling) účesu. Zapomeň na to - lak na vlasy se aplikuje až na hotový účes, který si upravíš třeba pastou, pomádou nebo jiným stylingovém produktem do požadovaného tvaru. Na takto upravený účes se nanáší lak, který na povrchu vytvoří ochranu a lepší fixaci.

Používání samotného laku za účelem stylingu vlasů by jsi potřeboval větší množství laku, které by jsi musel nanést na celou délku vlasů a tím se lak dostane až k pokožce hlavy - a to nechceš. Lak na pokožce hlavy nemá co dělat a ve větší míře může nadělat víc škody jak užitku. Proto se lak aplikuje až na hotový účes.


Jak vybrat ten nejlepší styling pro úpravu účesu

Jak vybrat ten nejlepší styling pro úpravu účesu

Pořád váháte, který stylingový produkt je pro vás ten pravý? Pomáda nebo pasta na vlasy? A co takto slaná voda, pudr, hlína, gel nebo vosk? Je toho opravdu hodně, ale díky tomuto článku si budete umět vybrat ten správný produkt pro vaše vlasy a dokonalý účes.