Doprava od 59 Kč a nad 1500 Kč ZDARMA 🏎

Speciální olej pro snadné oholení tvrdých vousů bez podráždění. Je ideální pro citlivou pokožku, které dodá extra ochranu proti podráždění. Skvěle ti pomůže zvládnout oholení tvrdých vousů, které zjemní aby nekladly odpor. Olej před holením je skvělý na holení hlavy, vousů i zbytku těla. Břit po pokožce výborně klouže a zabrání nechtěnému poranění nebo podráždění. Olej na holení tvou pokožku také vyživuje, hydratuje a gereneruje.

Zobrazit více

Jak a kdy používat olej na holení

Olej před holením doporučujeme všem pro snadné a bezpečné holení bez podráždění pokožky. Zejména však těm, co mají citlivou pokožku nebo tvrdé vousy, které se hůře holí. Olej aplikuj na pokožku a nechej působit. Můžeš na pokožku přiložit i horký ručník, který ještě více pomůže připravit pokožku k luxusnímu holení.

Holící olej každý používá jinak. Samostatně k oholení a nebo také v kombinaci s gelem, mýdlem nebo krémem na holení. Druhou variantu nejvíce doporučujeme, pokud máš velmi tvrdé vousy a nebo máš pokožku po oholení vždy podrážděnou. Kombinací oleje na holení a dalšího přípravku na holení tyhle problémy eliminuje. Stačí na pokožku nanést olej a další produkt, třeba právě krém na holení.

Jak oholit tvrdé vousy

Patříš do klubu vousáčů, kterým místo vousů rostou ocelové dráty? Oholit takto tvrdé vousy je opravdu obtížné, žiletky se tupí jedna za druhou, tahá to a výsledek nikde. Přitom poradit si s tvrdými vousy je naprosto snadné. Ke snadnému oholení tvrdých vousů ti stačí vědět tohle:

Základem holení tvrdých vousů je použití správných přípravků na holení a opravdu kvalitních žiletek. Pro ten nejlepší efekt se hol ihned po sprše, kdy jsou vousy napařené a více připravené na holení. Sáhni po oleji před holením, který vousy změkčí a usnadní holení tvrdých vous.  Na olej naneseš gel, pěnu nebo mýdlo na holení. Tvrdé vousy se skvěle poddají a holení bude opravdu snadné.

Staráš se o vousy? Potom víš, že snížit tvrdost vousů můžeš i péči o ně. Změkčení vousů docílíš použitím šamponů na vousy, oleje na vousy i balzámu. K tomu přidej předchozí postup holení a věř, že tvrdé vousy tě už nikdy trápit nebudou.

Nezapomeň na balzám nebo vodu po holení

Po oholení si pokožku opláchni vodou, osuš ručníkem a aplikuj vodu po holení nebo krémovou variantu balzámu po holení. Voda i balzám po holené působí proti podráždění, infekcím a zamezí zarudnutí oholené pokožky. Příjemně pokožku provoní a zklidní. Po oholení můžeš použít i kolínskou vodu, ta však neobsahuje pečující a hydratační složky, ale pouze pokožku dezinfikuje a skvěle ovoní (obsahuje více vonných látek a tak vydrží déle).


Vlastnosti a výhody oleje před holením

Velmi dobře změkčuje vousy

Při holení chrání citlivou pokožku před podrážděním

Pro snadné holení velmi tvrdých vousů

Na holení vousů, hlavy i zbytku těla


Jak zabránit pupínkům a vyrážce po holení

Jak zabránit pupínkům a vyrážce po holení

Ať už jde o holení vousů, holení hlavy nebo zbytku těla, určitě nechceš, aby se ti udělaly pupínky, vyrážka a měl jsi zarudlou pokožku. Pokud se ti to děje a ty už nevíš co s tím, dáme ti 9 tipů na správné holení, a péči o pokožku, které zamezí vzniku pupínků, zarudnutí a podráždění pokožky. Ať už máš pokožku citlivou, příliš tvrdé vousy a nebo vrásčitou kůži, nic z toho už pro tebe nebude zábranou při holení.


7 rad pro dokonalé oholení vousů bez podráždění

7 rad pro dokonalé oholení vousů bez podráždění

Zaholení kontur nebo oholení celých vousů často necháváme na Barberovi, který svou práci odvede vždy precizně. Můžeme se však naučit holení vousů i doma, aby to vypadalo jako od barbera? Máme pro tebe 7 rad, jak si správně oholit vousy, zaholit kontury a udělat si z toho skvělý rituál.