Doprava od 59 Kč a nad 1500 Kč ZDARMA 🏎

Angry Beards Dřevěný kartáč na vousy Harden

Angry Beards Dřevěný kartáč na vousy Harden


Angry Beards

Každej vousáč měl by míti kartáč. S kartáčem je vyčešeš od kořínků ke konečkům a olej nebo balzám rozetřeš. Navíc zbavíš kůži mrtvých buněk a prokrvíš ji pro ještě vydatnější růst. Verze s tvrdšíma štětinama pro pořádný beardy. Více

Návykovost
Slabá
Extrémní

Varianta

Kód: AGB021 Doprava a platba

459 Kč
Skladem > 5 ks - ihned k odeslání
ks
Angry Beards

Každej vousáč měl by míti kartáč. S kartáčem je vyčešeš od kořínků ke konečkům a olej nebo balzám rozetřeš. Navíc zbavíš kůži mrtvých buněk a prokrvíš ji pro ještě vydatnější růst. Verze s tvrdšíma štětinama pro pořádný beardy. Více

Návykovost
Slabá
Extrémní

Varianta

Kód: AGB021 Doprava a platba

Popis

Angry Beards Dřevěný kartáč na vousy Harden

Každej vousáč měl by míti kartáč. S kartáčem je vyčešeš od kořínků ke konečkům a olej nebo balzám rozetřeš. Navíc zbavíš kůži mrtvých buněk a prokrvíš ji pro ještě vydatnější růst. Verze s tvrdšíma štětinama pro pořádný beardy.

Buk & obohacenej kanec

Léty prověřená kombinace tradičních materiálů. Kartáč vyrábíme z bukovýho dřeva. Ale neudělá z tebe bukvici, jen protože ho budeš používat. Parádní dřevěná rukojeť má zakulacený hrany do oválu o rozměru 10,3 × 6,3 cm, takže perfektně padne do každý ruky. Osázeli jsme ho 69 000 kančími štětinami obohacenými o hrst tvrdších syntetických, takže zajistí kvalitní pročesání delších plnovousů. Pro kratší vousy (do cca 7 cm) se hodí spíš Gentler, se kterým bys sis mocný beard leda pošudlal.

Odtěď už jen upravený vous

Není nad pořádný podrbání

Kartáčování je pro vousy nejen benefit, ale doslova nutnost. Díky řádnýmu kartáčování odstraníš odumřelý kožní buňky, a pokud pročešeš vousy hned po aplikaci oleje nebo balzámu, rovnoměrně přípravek rozprostřeš po celým beardu. Pravidelným kartáčováním docílíš zdravých, skvěle vypadajících vousů. A promasírováním kůže ke všemu podpoříš i ten růst. Jednorázová investice do kartáče ti zůstane už na furt, když ho teda třikrát neztratíš jako Marty.

Vlastnosti a výhody

  • Perfektní pročísnutí od kořínků ke konečkům
  • Stimulace kůže pro vydatnější růst
  • Ergonomický design z bukovýho dřeva
  • 69 000 kančích a syntetických štětin v ideálním rozestupu
  • Plně antistatický materiály

Pěkně tvrdě

Do kartáče jsme dali kombinaci kančích a syntetických štětin k dosažení ideální tuhosti, kterou dlouhý vousy potřebují.

One size fits all

Zakulacený hrany kartáče, ergonomický výbrusy a akurátní velikost. Sedne ti do ruky stejně perfektně jako dámskej zadek.

Plně antistatic

Nabitá má být baterka, ne vousy. Proto jsme zvolili antistatický materiály, ať beard neskončí rozježený na všechny strany.

Mistr pytel

Chceš si dát kartáč do koupelny a není tam ani centimetr místa? Nevěš hlavu, ale pověs kartáč. Strč ho do pytle a teď už jen najít volnej háček.

Jak používat

Bírd kartáčuj ideálně po aplikaci oleje, balzámu nebo vosku. Kartáčování nasucho se vyhni, dře to a můžeš si vousy polámat a poškodit. Kartáčovat bradu jednou nebo dvakrát denně naprosto stačí – i tady platí, že míň je víc, protože příliš častý kartáčování může odstartovat vypadávání vousů.

Kartáč se o tebe stará každý den, ale čas od času by ses o něj měl postarat taky ty. Pravidelně z něj vyštrachávej zachycený vousy a ideálně na tuhle údržbu vezmi Brushpick. To jsou hrábě, kterejma štětiny jednoduše prohrábneš a dostaneš z nich všechen borčus včetně nachytaných zbytků oleje, balzámu nebo vosku.

A čas od času, řekněme třeba 2krát ročně, ale jinak podle úrovně zabordelenosti, bys měl kartáči dopřát hloubkovou očistu. Namydlíš štětiny šamponem, opláchneš, osušíš do ručníku, vyfoukáš fénem a necháš doschnout na parapetu u topení. Vysoušení kartáče neodflákni, kančím štětinám stačí málo a zatuchnou jak zmoklej pes.

Konstrukce

Kartáč má rozměr 10,3 × 6,3 cm. Podle Beardonova zákona jsme rukojeť obohatili o aerodynamický výbrusy po stranách. Bukový dřevo doplňují kančí a syntetický štětiny, samozřejmě plně antistatický.

Harden je ideální pro delší vousy (cca nad 7 cm). Pro kratší vousiska je lepší využít Gentler, který má víc měkčích štětin s menším rozestupem. Ale každýmu samozřejmě sedne něco jinýho.

Parametry
Štětiny Kančí i syntetické
Určení Pro muže