Doprava od 59 Kč a nad 1500 Kč ZDARMA 🏎

Pěny na holení jsou pro muže, kteří chtějí rychlé a pohodlné holení bez podráždění. Pěna je vhodná pro holení vousů, hlavy i zbytku těla. Vytváří lehkou pěnu, která se snadno nanáší, břitu dodává skvělý skluz, zabraňuje poranění a podráždění. Pomáhá předcházet zarůstání vousů. U nás najdeš pánskou pěnu na holení i pro citlivou pokožku, tvrdé vousy spolu s příjemnou vůní pro chlapy.

Zobrazit více

Jak používat pěnu na holení

Pěna na holení je nejsnažší na použití, protože ji stačí aplikovat přímo na holená místa. Pěnu necháš chvíli působit, aby připravila pokožku na holení, změkčila tvrdé vousy tak, aby nekladly odpor. Vždy dbej na kvalitní a ostrou žiletku, se kterou jde holení nejlépe. Po oholení opláchni pokožku vodou a nezapomeň na svou oblíbenou kolínskou se skvělou vůní. 

Je lepší gel nebo pěna na holení?

Pěna je u mužů nejoblíbenější produkt na holení, protože se snadno používá a dostane se ti vždy rychlého a pohodlného holení. Rozdíl mezi gelem na holení a pěnou naholení je hlavně v průhlednosti. Zatím co pěna není průhledná vůbec, gel na holení je transparentní a proto se více hodí na zaholení kontur vousů.

Gel i pěnu na holení můžeš koupit ve velkém balení na doma a nebo v malém balení na cesty, takže holení můžeš mít vždy s sebou.

Nezapomeň na balzám nebo vodu po holení

Po oholení si pokožku opláchni vodou, osuš ručníkem a aplikuj vodu po holení nebo krémovou variantu balzámu po holení. Voda i balzám po holené působí proti podráždění, infekcím a zamezí zarudnutí oholené pokožky. Příjemně pokožku provoní a zklidní. Po oholení můžeš použít i kolínskou vodu, ta však neobsahuje pečující a hydratační složky, ale pouze pokožku dezinfikuje a skvěle ovoní (obsahuje více vonných látek a tak vydrží déle).


Vlastnosti a výhody pěny na holení

Připravuje pokožku a vousy na holení

Snadno se aplikuje

Pro velmi rychlé oholení

Pro holení vousů, hlavy i zbytku těla


Jak zabránit pupínkům a vyrážce po holení

Jak zabránit pupínkům a vyrážce po holení

Ať už jde o holení vousů, holení hlavy nebo zbytku těla, určitě nechceš, aby se ti udělaly pupínky, vyrážka a měl jsi zarudlou pokožku. Pokud se ti to děje a ty už nevíš co s tím, dáme ti 9 tipů na správné holení, a péči o pokožku, které zamezí vzniku pupínků, zarudnutí a podráždění pokožky. Ať už máš pokožku citlivou, příliš tvrdé vousy a nebo vrásčitou kůži, nic z toho už pro tebe nebude zábranou při holení.


7 rad pro dokonalé oholení vousů bez podráždění

7 rad pro dokonalé oholení vousů bez podráždění

Zaholení kontur nebo oholení celých vousů často necháváme na Barberovi, který svou práci odvede vždy precizně. Můžeme se však naučit holení vousů i doma, aby to vypadalo jako od barbera? Máme pro tebe 7 rad, jak si správně oholit vousy, zaholit kontury a udělat si z toho skvělý rituál.