Doprava od 59 Kč a nad 1500 Kč ZDARMA 🏎

Pomády na vlasy - Hmotnost - 113 g

Pomáda je oblíbený produkt pro úpravu účesu. Má středně silnouvelmi silnou fixaci účesu spolu s lesklýmmatným efektem. Díky tomu je pomáda velmi unikátním stylingem na vlasy. Bývá spíše na olejové ale i vodní bázi, takže více odolá vodě či potu. Ve vlasech nezatvrdne, takže účes můžeš během dne upravovat. Vyber si cenově dostupnou a pomádu pro stylový účes od značek jako je Reuzel, Uppercut, Morgans a další.

Zobrazit více

Proč si vybrat pomádu na vlasy

Pomáda je svými vlastnostmi velmi specifický a přitom univerzální produkt díky široké škále výběru fixací od střední až po velmi silnou spolu s kombinací lesklého, pololesklého až matného efektu účesu. Vybrat si tak můžeš dle svých preferencí (Tip - použij filtr pro výběr fixace a vzhledu). Pomáda je většinou na olejové bázi, najdou se však i takové, které jsou na vodní bázi a ty zpravidla mají matný vzhled. Pomády, které obsahují příměsi složek s obsahem olejů jsou více odolné vůči vodě a potu, třeba při sportování nebo deštivém dni.

Středně silná až velmi silná fixace

Od lesklé až po matnou variantu

Účes lze během dne snadno upravovat

Více odolá vodě a potu (třeba při sportu či dešti)

Trochu hůře se vymývá z vlasů, postačí ti ale důkladné mytí a nebo hloubkově čistící šampon

Alternativa pomády na vlasy

Pokud hledáš něco, co ještě více odolá vodě a potu, sáhni po vosku na vlasy. Jestli ti jde spíše o silnější fixaci, je pro tebe ideální hlína na vlasy.

Hlína na vlasy

Hlína má spíše matný efekt, ale oproti pomádě má silnější fixaci (zjistíš podle parametru "fixace" u produktu ), která i tak lze během dne upravovat.

Hlína na vlasy má oproti pomádě tyhle vlastnosti:

Silnější fixace

Matný efekt

Podrží i ty nejneposednější vlasy bez kompromisů

Účes lze během dne upravovat trochu hůře

Tužší konzistence

Vosk na vlasy

Vosk je unikátní svým složením, které většinou obsahuje přírodní včelí vosk. Ten skvěle odolává vodě a potu, takže je pro sportovce ideální. Má spíše lesklý efekt, ale sílu lesku (mokrého efektu) můžeš ovlivnit i použitým množstvím stylingu (u vosku stačí použít méně).

Vosk na vlasy má oproti pomádě tyhle vlastnosti:

Spíše lesklý (mokrý) efekt

Obsahuje prospěšný včelý vosk

Vyšší odolnost vůči vodě a potu

Hůře se vymývá, použij k tomu hloubkově čistící šampon


Jak vybrat ten nejlepší styling pro úpravu účesu

Jak vybrat ten nejlepší styling pro úpravu účesu

Pořád váháte, který stylingový produkt je pro vás ten pravý? Pomáda nebo pasta na vlasy? A co takto slaná voda, pudr, hlína, gel nebo vosk? Je toho opravdu hodně, ale díky tomuto článku si budete umět vybrat ten správný produkt pro vaše vlasy a dokonalý účes.