Doprava od 59 Kč a nad 1500 Kč ZDARMA 🏎

Pudry na vlasy - TIP Barbera

Pudr je revoluční styling na vlasy, který jim dodá skvělý a velmi bohatý objem, matný vzhled, lehkou fixaci, strukturu účesu a poddajnost během dne. Díky své lehkosti vlasy nezatěžuje a je tak vhodný i pro velmi jemné a řídké vlasy, kterým dodá na vzhledu. Je vhodný pro všechny délky, typy i odstíny vlasů. Pudr navíc dokáže absorbovat přebytečnou mastnotu a pot z vlasů, takže funguje i jako suchý šampon. Vyber si svůj styling od Slick Gorilla, Noberu, Uppercut a další.

Zobrazit více

Proč si vybrat pudr na vlasy

Pudr je naprostý bestseller mezi stylingem na vlasy díky svým unikátním vlastnostem, mezi které převážně patří velký objem účesu, lehká fixace a struktura vlasů spolu s matným efektem účesu. Díky tomu se hodí na krátké i dlouhé, pro husté, ale i velmi řídké a jemné vlasy. Při použití v jemných vlasů vypadá účes plnější, jakoby jsi jich měl více. K tomu má pudr absorbční vlastnosti, takže do sebe umí pohltit přebytečný maz a pot z vlasů, pokud zrovna nestíháš sprchu nebo jsi na cestách. Stačí nasypat do vlasů, prohrábnout a účes je hotov.

Malá fixace účesu

Matný vzhled účesu

Vlasy nezatěžuje

Dodává skvělý objem i texturu účesu

Pohlcuje mastnostu a pot z vlasů, které pak zmatní

Nevhodný pro uhlazené účesy

Alternativa pudru na vlasy

Pudr je velmi oblíbený produkt, ale i přes to není vhodný pro každého. Alternativou pudru pro styling účesu je třeba slaná voda, která má velmi podobné vlastnosti. Pokud je fixace pudru pro tebe příliš malá, doporučujeme sáhnout po pastě na vlasy.

Pasta na vlasy

Pasta pro úpravu účesu má oproti pudru mnohem větší fixaci, ale přitom dokáže nabídnout matný vzhled. Objem vlasů ti pasta dodá také, ale bude mnohem menší než v případě pudru - můžeš však tyhle dva produkty kombinovat a docílit tak ideálního účesu.

Pasta na vlasy má oproti pudru tyhle vlastnosti:

Středně silná fixace

Trochu lepší textura účesu

Neumí absorbovat mastnotu z vlasů jako pudr

Menší objem účesu

Slaná voda

Slaná voda nebo také sea salt má podobné vlastnosti jako pudr, zásadní rozdíl je však v aplikaci. Pudr stačí do vlasů nasypad a účes upravit, v případě slaného spreje pro styling vlasů je potřeba vlasy vysušit. Slaný sprej dodá o něco menší objem účesu, ale za to o kapku lepší texturu.

Slaná voda na vlasy má oproti pudru tyhle vlastnosti:

Lepší textura účesu

Lze s ní udělat malé kudrliny

Velmi citlivou pokožku hlavy může dráždit

Po aplikaci jsou vlasy vlhké a je potřeba je vysušit třeba fénem


Jak vybrat ten nejlepší styling pro úpravu účesu

Jak vybrat ten nejlepší styling pro úpravu účesu

Pořád váháte, který stylingový produkt je pro vás ten pravý? Pomáda nebo pasta na vlasy? A co takto slaná voda, pudr, hlína, gel nebo vosk? Je toho opravdu hodně, ale díky tomuto článku si budete umět vybrat ten správný produkt pro vaše vlasy a dokonalý účes.