Využij Letní SLEVY na pánskou kosmetiku🏝️

Rollery na vousy - Angry Beards

Roller na vousy (dermaroller) pro zlepšení růstu vousů díky prokrvení pokožky. Jemné mikrojehličky, které nejsou vůbec bolestivé na použití, lehce dráždí pokožku a tím ji donutí se prokrvit. To pomůže růstu vousů i lepšímu vstřebání séra pro podporu růstu vousů. Vypěstuj se lepší, silnější a hustší plnovous. Vyřeší nerovnoměrnů růst vousů a holá místa. Pomůže také proti vráskám.

Zobrazit více

Jak funguje roler na vousy

Roller má na celém válečku jemné, tenké a ostré mikro jehličky, které vytváří miniaturní vpichy do pokožky. Díky tomuto narušení pokožky dojde k lepšímu přísunu krve na dané místo. Řečiště krve pak přináší pokožce více živin a všch potřebných látek, které vousy vyžadují.

Po použití rolleru na vousy je mnohem účinnější i vstřebávání přípravku na růst vousů, což ještě více podpoří celkový efekt. Krém se lépe vstřebává a rychleji účinkuje

Vpichy, nebo také "poranění" pokožky mikro jehličkami, není bolestivé, ale spíše příjemně masíruje pokožku jako třeba při použití kartáče na vousy

Roller jen na růst vousů

Někdo by mohl namítat že roller se používá jen dokud vousy nenarostou a potom ztrácí využití. Není tomu ale přímo tak. Roller je skvělý i pro vyhlazení vrásek a zdraví pokožky. Pomáhá se vstřebáváním i produktů řada anti age či jiným pleťových krémů. Roller tak získává mnohem více využití.

Roller nebo kartáč na vousy

Chceš si nechat narůst vousy, zrychlit růst vousů nebo docílit toho, aby rostly rovnoměrně? Pomoct ti může roller i kartáč na vousy. Oba totiž pokožku dráždí a nutí ji k prokrvení. Někdo více preferuje kartáč, jiný zase roller, Oba produkty se skvěle doplňují a jsou často vhodné i v jiné situaci. Při delších vousech doporučujeme sáhnout rovnou po kartáči na vousy (třeba i když máš nerovnoměrný růst vousů). Pokud s vousama teprve začínáš, bude pro tebe skvělý roller na vousy.

Jak se starat o roller

Roller před i po každém použití důkladně očisti a vydezinfikuj. Pomůže ti k tomu přímo desinfekční roztok na roller nebo jiná dezinfekce na kosmetické nářadí.


Výhody použití rolleru (dermarolleru)

Skvělé prokrvení pokožky

Prokrvení = růst vousů u mužů

Lepší vstřebatelnost krémů a pleťového séra

Příjemně masíruje pokožku


Jak podpořit rychlejší růst vousů

Jak podpořit rychlejší růst vousů

Chceš si nechat narůst plnovous a nebo jen zaplnit holá místa ve vousech, aby jsi nevypadalo jako oškubané kuře? Vypěstuj si plnovous díky přípravkům na podporu růstu vousů a podpoř ho i v dalších směrech pro opravdu nejlepší efekt. Co růst vousů způsobuje, jak ho podpořit a proč někomu vousy vůbec nerostou? Důvodů je spousta, některé z nich jsou řešitelné, jiné jen čekají na správnou chvíli.