Doprava od 59 Kč a nad 1500 Kč ZDARMA 🏎

Sea salt mořská voda na vlasy - Objem - 35 ml

Vlasy jako na dovolené u moře? Slaná voda je lehký stylingový produkt, který dodá lehkou fixaci, texturu a skvělý objem účesu, který můžeš během dne upravovat. Jako když vyjdeš z moře a voda ti zaschne ve vlasech - drží na svém místě, ale jen tak lehce. Se sea salt sprejem vytvoříš ležérní rozcuchaný účes, nebo i lehké kudrliny. V kombinaci s jiným stylingem docílíš vyšší fixace při zachování objemu. Vyber si tu nejlepší slanou vosu od Slick Gorilla, Uppercut, Steves, Noberu a další.

Zobrazit více

Proč si vybrat slanou vodu na vlasy

Slaná voda je pro tebe skvělý styling pokud nehledáš silnou fixaci nebo lesklý vzhled. Slaná voda nebo také sea salt či mořská voda je produkt pro úpravu účesu, který dodává skvělý objem, texturu a k tomu lehkou fixaci. Díky obsaženým olejům nedráždí pokožku hlavy tak jako "obyčejná" voda z moře. Lze ji použít jako pre-styler - co to znamená? Jde o kombinaci více stylingových produktů pro získání toho nejlepšího z každého z nich. Skvěle se tak kombinuje třeba s pastou, hlínou, ale i pomádou na vlasy.

Malá fixace účesu (ne každý účes potřebuje betonové obutí)

Matný vzhled účesu

Vlasy nijak nezatěžuje a nevysušuje

Skvělý objem a textura účesu

Při aplikaci je potřeba vlassy vysušit ideálně fénem

Alternativa slané vody na vlasy

Ikdyž jsou ve slané vodě přímesi olejů a dalších složek, které zabraňují dráždění pokožky a pomáhají ji hydratovat, tak pro velmi citlivou pokožku může být slaný sprej nevhodný. Hlavní alternativa je proto pudr na vlasy nebo i stylingové tonikum.

Pudr na vlasy

Pudr pro úpravu účesu plní vedle fixace a objemu i druhou funkci - absorbci mastnoty z vlasů. Díky tomu může zakrýt i lehce mastné vlasy, když nestíháš sprchu nebo se na cestách zapotíš. K tomu ti pudr dodá perfektní objem účesu a texturu. Ve vlasech nejde vůbec vidět a i přes to je lehce zafixuje.

Pudr na vlasy má oproti slané vodě tyhle vlastnosti:

Podobná síla fixace

Trochu lepší objem účesu

Nedráždí příliš citlivou pokožku hlavy

Funguje i jako suchý šampon (absorbuje pot a mastnotu z vlasů)

Pokud si často prohrabuješ vlasy, můžeš snížit benefity pudru

Stylingové tonikum

Tonikum na vlasy nejspíš znáš. Některé vyživují a hydratují vlasy i pokožku hlavy, příjemně ji chladí a nebo také bojují s padáním vlasů či vznikem lupů. Stylingové tonikum většinou plní první funkci - výživu a hydrataci spolu s lehkou fixací účesu. Dodává spíše matný vzhled a citlivou pokožku nijak nedráždí.

Stylingové tonikum na vlasy má oproti slané vodě tyhle vlastnosti:

Nedráždí citlivou pokožku hlavy

Více hydratuje a vyživuje pokožku hlavy i vlasy

Příjemně voní

Méně fixuje účes


Jak vybrat ten nejlepší styling pro úpravu účesu

Jak vybrat ten nejlepší styling pro úpravu účesu

Pořád váháte, který stylingový produkt je pro vás ten pravý? Pomáda nebo pasta na vlasy? A co takto slaná voda, pudr, hlína, gel nebo vosk? Je toho opravdu hodně, ale díky tomuto článku si budete umět vybrat ten správný produkt pro vaše vlasy a dokonalý účes.