Doprava od 59 Kč a nad 1500 Kč ZDARMA 🏎

Stylingové tonika - Pan Drwal

Stylingové tonikum nebo také grooming tonic je stylingový produk, který dodává lehkou fixaci účesu, objem, chrání vlasy, a spolu s pokožkou hlavy je hydratuje a vyživuje. Bojuje s mastnou pokožkou hlavy, kde nastavuje ideální rovnováhu. Některé tonika mají i chladivý účinek, jiné posilují vlasy. Snadno s ním vytvoříš ležérní účes, který nepotřebuje silnou fixaci. Tonikum však můžeš kombinovat i s tuhým stylingem jako je hlína, pasta a další.

Zobrazit více

Proč si vybrat stylingové tonikum na vlasy

Tonikum na vlasy už nejspíš znáš - tvé vlasy vyživí, hydratuje, posílí jejich růst a pomáhá bojovat s příliš mastnou pokožkou hlavy. Stylingové tonika mají navíc i vlastnosti, díky kterým vlasy lehce zafixuje pro vytvarování účesu. Dodává jim objem a některé i příjemně chladí. Tonikum můžeš kombinovat s dalšími stylingovými přípravky pro docílení lepší fixace. Díky takové kombinaci můžeš dosáhnout zdravých a vitálních vlasů a perfektního účesu a to díky tomu, že složky tonika budou pracovat po celý den.

Lehká fixace účesu

Polomatný vzhled účesu

Vlasy nezatěžuje

Dodává účesu objem

Vlasy i pokožku hlavy hydratuje, vyživuje a posiluje růst

Některá tonika mají chladivý účinek

Po aplikaci je potřeba vlasy vyfoukat fénem

Alternativa stylingového tonika na vlasy

Pokud je pro tebe zásadní vyživující složka nebo jiný typ péče o vlasy (zabránit lupům či padání vlasů), nabízíme celou řadu tonik, které nemají stylingové vlastnosti a více se zaměřují na péči o vlasy a pokožku hlavy. Jestliže hledáš trochu vyšší fixaci či objem, bude pro tebe skvělá slaná voda a nebo pudr na vlasy.

Tonika na vlasy (proti padání vlasů a vyživující tonika)

Jestli řešíš závažnější problém jako je padání vlasů a nebo chceš mít vlasy zdravé, hydratované a ve formě, doporučujeme sáhnout po speciálním toniku na vlasy. Pokud nepotřebuješ fixaci ani objem účesu, bude to pro tebe jasnou volbou

Klasická tonika mají oproti stylingovému toniku tyhle vlastnosti:

Více se zaměřují na zdravý vlasů a vlasových kořínků

Hydratují vlasy i pokožku hlavy ve větší míře

Některá tonika pomáhají zabránit padání vlasů

Nemají stylingové vlastnosti

Slaná voda na vlasy

Slaná voda se stejně jako stylingové tonikum aplikují do suchých, ale i mokrých vlasů, které je potřeba poté vyfoukat. Nabízí však lepší objem i fixaci spolu s texturou účesu.

Slaná voda na vlasy má oproti stylingovému toniku tyhle vlastnosti:

Lepší textura účesu

Vyšší fixace vlasů

Více matný účes

Velmi citlivou pokožku hlavy může dráždit

Vlasy vyživuje a hydratuje jen z lehka (není to jeho prací)

Pudr na vlasy

Pudr je opak tonika na vlasy, jelikož je v práškové formě a vlasy není třeba vysoušet po jeho aplikaci. Dodává perfektní objem účesu, lepší fixci a zcela přirozený matný vzhled. Vlasy nezatěžuje, ale také je nevyživuje a ani nehydratuje, není to jeho prací.

Pudr na vlasy má oproti stylingovému toniku tyhle vlastnosti:

Lepší textura účesu

Vyšší fixace vlasů

Skvělý objem účesu

Přirozeně matný účes

Vlasy nevyživuje a nehydratuje (není to jeho prací)


Jak vybrat ten nejlepší styling pro úpravu účesu

Jak vybrat ten nejlepší styling pro úpravu účesu

Pořád váháte, který stylingový produkt je pro vás ten pravý? Pomáda nebo pasta na vlasy? A co takto slaná voda, pudr, hlína, gel nebo vosk? Je toho opravdu hodně, ale díky tomuto článku si budete umět vybrat ten správný produkt pro vaše vlasy a dokonalý účes.