Doprava od 59 Kč a nad 1500 Kč ZDARMA 🏎

Balzámy na vousy - Beviro

Balzám na vousy je nezbytnou součástí péče o kratší vousy i delší plnovous. Dodá vousům potřebnou hydrataci, ochranu, živiny pro lepší vzhled a růst i styling. Vousy příjemně zjemní, aby nebyly tak tvrdé a neškrábali tebe i tvou drahou polovičku. Jemnější vousy jsou více tvárné a vypadají naprosto skvěle. Balzám na vousy zabrání i svědění a vysušení pokožky pod nimi.

Zobrazit více

Proč potřebuješ balzám na vousy?

Balzám na vousy je velmi důležitý pro každého vousáče, který chce svému vousu dodat lepší vzhled a tvar. Balzámy často obsahují bambucké máslo, které vousy tvaruje. Pokud potřebuješ ještě silnější fixaci, můžeš sáhnout po vosku na vousy. Balzám obsahuje potřebné živiny pro pokožku i tvé vousy, díky tomu vypadají opravdu skvěle, rostou lépe a méně vypadávají. S dodanou hydratací pomocí balzámu se zbavíš suché pokožky pod vousy a hlavně i nepříjemného svědění nebo podráždění. Ať už nosíš strniště, bradku, nebo delší vousy, je balzám skvělým produktem pro skvělý tvar i vzhledu vousů.

Jaké má balzám na vousy vlastnosti a jak funguje?

  • Hydratace - Je skvělý pro hydrataci vousů, což zamezí vysušení, lámání a třepení vousů
  • Živiny - Dodává potřebné živiny pro zdravý vzhled i růst vousů
  • Změkčení - Skvěle změkčuje vousy, díky tomu se zbavíš podráždění pokožky a lepšího tvaru vousů
  • Tvar - Díky tuhé konzistence balzámu se vousy lépe tvarují a vypadají skvěle
  • Proti svědění - Balzám na vousy zamezí nepříjemnému svědění pokožky pod vousy i zarudnutí
  • Vůně - Balzámy jsou k dostání v mnoha příjemných vůních, které se ti lehce linou pod nosem, tak akorát

Balzám nebo olej na vousy?

Váháš, jestli je pro tebe lepší balzám na vousy nebo olej na vousy? Záleží vždy na tom, co ti více vyhovuje a co od nich očekáváš. Pokud máš vousy kratší a nepotřebuješ je tvarovat, je pro tebe ideální olej na vousy. Ten nejvíce doporučujeme na kratší vousy, ale funguje skvěle i v těch delších. Balzám je skvělý pro delší vousy, protože jim dodává nejen hydrataci a živiny, ale i tvar. Pokud se nemůžeš rozhodnout, můžeš olej i balzám na vousy kombinovat podle potřeby, nebo používat souběžně.


Výhody balzámu na vousy

Dodává vousům živiny

Hydratuje vousy i pokožku

Zamezuje svědění pokožky pod vousy

Upravuje tvar a vzhled vousů tak jak potřebuješ


Jak zabránit svědění pod vousy

Jak zabránit svědění pod vousy

Chceš si nechat narůst plnovous, ale to nesnesitelné svědění pod vousy tě přivádí k šílenství? Zastav! Dřív než si vousy ze zoufalství začneš holit, můžeš svědění zabránit a vypěstovat si pořádný vous se spokojenou pokožkou. Zbav se svědění pod vousy, poradíme ti jak na to.


Správné mytí a péče o vousy

Správné mytí a péče o vousy

Víč co odlišuje skvěle vypadající vous od toho nevzhledného? Správná péče! Mít vous, to je paráda, ale o tu je potřeba se starat. Balzámy a olejíčky na vousy jsou pro tebe už nezbytná věc, ale co takové správné mytí vousů? Poradíme ti, čím si máš vousy umývat a proč je to dobré. Dozvíš se také jak často by si směl vous umývat a proč ti třeba nefunguje podpora růstu vousů. V čem je ten "zakopaný pes" a co vousáče nejvíc trápí a dělí od opravdu skvělého a zdravého vousu.