Doprava od 59 Kč a nad 1500 Kč ZDARMA 🏎

Oleje na vousy - Hey Joe

Olej na vousy je důležitý pro péči o vousy. Dodá vousům i pokožce pod nimi potřebnou hydrataci, výživu a zdravý vzhled. Zklidňuje podrážděnou pokožku, zjemňuje příliš tvrdé vousy, zamezuje svědění, podporuje růst vousů a zabraňuje jejich vypadávání. Olej také dodá vousům příjemnou vůni, která podtrhne tvou osobnost. Oleje na vousy se skvěle vstřebávají a jsou vhodné pro krátké, ale i velmi dlouhé vousy.

Zobrazit více

Proč je pro tebe olej na vousy ideální?

Máš-li vousy kratší, je pro tebe určitě nejlepší volbou právě olej na vousy. Pokud máš raději tužší konzistenci, můžeš použít i balzám na vousy. Díky oleji se zbavíš suché pokožky pod vousy i suchých vousů. Olej dodává hydrataci a živiny, takže se nebudou vousy lámat a třepit. Příliš tvrdé vousy olejem snadno zjemníš, díky tomu budou lépe tvárné a budou vypadat dobře. Vybrat si můžeš z několika vůní, které se příjemně linou hned pod nosem, tak akorát jemně.

Olej se snadno nanáší pomocí pipetky, který nakapeš přímo do vousů nebo na dlaně. Lehkým vmasírováním dostaneš olej do vousů a pomoct si můžeš i kartáčem na vousy nebo hřebenem na vousy tak, aby se olej dostal opravdu všude, až k pokožce.

  • Hydratace - Olej je skvělý pro hydrataci vousů, což zamezí vysušení, lámání a třepení vousů
  • Živiny - Dodává potřebné živiny pro zdravý vzhled i růst vousů
  • Změkčení - Skvěle změkčuje vousy, díky tomu se zbavíš podráždění pokožky a lepšího tvaru vousů
  • Proti svědění - Olej na vousy zamezí nepříjemnému svědění pokožky pod vousy i zarudnutí.
  • Vůně - Oleje jsou k dostání v mnoha příjemných vůních, které se ti lehce linou pod nosem tak akorát

Olej nebo balzám na vousy?

Váháš, jestli je pro tebe lepší balzám na vousy nebo olej na vousy? Záleží vždy na tom, co ti více vyhovuje. Základním pravidlem je, že pokud nepotřebuješ vousy tvarovat, je pro tebe ideální olej na vousy. Ten nejvíce doporučujeme na kratší vousy, ale funguje skvěle i v těch delších. Balzám je lepší spíše pro delší vousy, protože jim dodává i tvar. Pokud se nemůžeš rozhodnout, můžeš olej i balzám na vousy kombinovat podle potřeby.


Výhody oleje na vousy

Dodává vousům živiny

Hydratuje vousy i pokožku

Zamezuje svědění pokožky pod vousy

Snadno se používá pomocí aplikátoru


Jak zabránit svědění pod vousy

Jak zabránit svědění pod vousy

Chceš si nechat narůst plnovous, ale to nesnesitelné svědění pod vousy tě přivádí k šílenství? Zastav! Dřív než si vousy ze zoufalství začneš holit, můžeš svědění zabránit a vypěstovat si pořádný vous se spokojenou pokožkou. Zbav se svědění pod vousy, poradíme ti jak na to.


Správné mytí a péče o vousy

Správné mytí a péče o vousy

Víč co odlišuje skvěle vypadající vous od toho nevzhledného? Správná péče! Mít vous, to je paráda, ale o tu je potřeba se starat. Balzámy a olejíčky na vousy jsou pro tebe už nezbytná věc, ale co takové správné mytí vousů? Poradíme ti, čím si máš vousy umývat a proč je to dobré. Dozvíš se také jak často by si směl vous umývat a proč ti třeba nefunguje podpora růstu vousů. V čem je ten "zakopaný pes" a co vousáče nejvíc trápí a dělí od opravdu skvělého a zdravého vousu.